Prekių katalogas

OLIVER'S VEGETABLE DENTAL STICKS GRAIN FREE 500G dantų priežiūros skanėstai šunims

 • OLIVER'S VEGETABLE DENTAL STICKS GRAIN FREE 500G dantų priežiūros skanėstai šunims

  OLIVER'S VEGETABLE DENTAL STICKS GRAIN FREE begrūdis šunų skanėstas, skirtas dantų valymo profilaktikai, tinka kaip kasdienis užkandis arba atlygis visų veislių šunims 

  Gamintojas
  Oliver's
 • OLIVER'S VEGETABLE DENTAL STICKS GRAIN FREE begrūdis šunų skanėstas, skirtas dantų valymo profilaktikai visų veislių šunims. Jame mažai riebalų (1%), taip pat sudėtyje nėra cukraus ir druskos, pagamintas tik iš daržovių.

  OLIVER'S VEGETABLE DENTAL STICKS GRAIN FREE 500 g kramtukai yra dviejų dydžių:

  SMALL (mažų veislių šunims),ilgis 5cm, storis 1 cm pakuotė - kibiriukas 500 g
  LARGE-XL (vidutinių ,didelių veislių šunims, ilgis 22cm, plotis 2,7cm ir storis 1,7cm), pakuotėje 5 vnt, svoris 500 g

  OLIVER'S VEGETABLE DENTAL STICKS GRAIN FREE šunų skanėstas, skirtas dantų valymo profilaktikai, tinka kaip kasdienis užkandis arba atlygis visų veislių šunims.
  Augaliniai kramtukai turi dantų valymo poveikį dėl jų ypatingos žvaigždutės formos. Šie kramtukai taip pat yra 100% be grūdų ir glitimo, todėl tinka ir alergiškiems šunims. Sudėtyje esantis chlorofilas suteikia gaivų burnos kvapą. Kramtukas skirtas dantų valymui, sumažina akmenų susidarymą, švelniai valo dantų paviršių, dantis išlaikant švarius.

  Sudėtis: daržovių produktai.
  Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 1%, Riebalai 1%, pelenai 1%, žalios skaidulos 6%
  Maistiniai pašarų priedai: konservantai ir kvapiosios medžiagos.

  Maitinimas: Rekomenduojama naudoti kaip kasdienį užkandį arba atlygį visų veislių šunims, tarp pagrindinių šėrimų. Netinka jaunesniems nei 4 mėn. Visada būtina šalia pastatyti dubenėlį šviežio geriamojo vandens.

  Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Atidarius vėl sandariai uždaryti. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.