Prekių katalogas

OLIVER'S OMEGA 3 BOOST 1 L lašišų aliejus šunims ir katėms

 • OLIVER'S OMEGA 3 BOOST 1 L lašišų aliejus šunims ir katėms

  OLIVER'S OMEGA 3 BOOST šalto spaudimo Norvegijos lašišų aliejus, kuris suteikia šunims ir katėms gražų ir sveiką kailį, turi teigiamą poveikį jautriai ir sausai odai, sąnarių ligų profilaktikai, stiprina imuninę, širdies ir kraujagyslių sistemas 

  Gamintojas
  Oliver's
 • OLIVER'S OMEGA 3 BOOST - šalto spaudimo Norvegijos lašišų aliejus, kuris suteikia šunims ir katėms gražų ir sveiką kailį, taip pat turi teigiamą poveikį jautriai ir sausai odai, sąnarių ligų profilaktikai. Stiprina imuninę, širdies ir kraujagyslių sistemas.

  Pagaminta iš 100% grynų lašišų žuvų taukų - šalto spaudimo. Jame taip pat yra didelės koncentracijos N-3 polinesočiųjų riebalų rūgščių - taip pat žinomų kaip omega-3.

  Omega-3 riebalų rūgštys yra labai svarbios tinkamam vystymuisi ląstelių ir audinių. Tyrimai rodo, kad omega-3 trūkumas gali sukelti odos problemas (kasymasis, pleiskanos, plaukų slinkimas), nervų, širdies ir kraujagyslių sistemų ligas, nusilpninti imunitetą. Nėra antioksidantų dažiklių ir priedų.

  Sudėtis: lašišų aliejus.

  Analitinės sudedamosios dalys: Riebalai 99-100%, baltymai, drėgnis ir pelenai > 1%, Omega-3: 18-28%, Omega-6: 15-25%, EPS 3.6-4,3%, DHA 4,9-5,2%, DPA: 2,5-4, 5%.

  Rekomenduojamas vartojimas per parą:

  Oliver's omega 3 boost gali būti naudojamas ir šunims ir katėms.

  Gyvūno svoris paros dozavimui:
  1 dozatoriaus paspaudimas = 5 ml.

  Svoris 0-10 kg: 3 paspaudimai - 15 ml
  Svoris 10-20 kg: 6 paspaudimai - 30 ml
  Svoris 20-30 kg: 9 paspaudimai - 45 ml
  Svoris 30-40 kg: 12 paspaudimai - 60 ml
  Svoris 40 + kg: 15-18 paspaudimai - 75-90 ml

  Prieš vartojimą suplakti, pilti į pašarus tik prieš patiekiant. Paros dozė gali būti sumažinta iki 50%, jeigu buvo pasiektas norimas efektas. Paprastai po 30-60 dienų.

  DĖMESIO: Neviršykite nustatytos rekomenduojamos dozės. Pašarų papildas neturėtų būti vartojamas kaip pašarų pakaitalas. Visada būtina šalia pastatyti dubenėlį šviežio geriamojo vandens.

  Laikymo sąlygos: laikyti sausoje ir vėsioje, tamsioje vietoje, kambario temperatūroje. Buteliuką laikyti sandariai uždarytą. Laikyti vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.