Prekių katalogas

Nylabones aukščiausios kokybės kramtymo žaislai šunims ir jauniems šuniukams

  • Nuo 1955 m. Nylabone gamina geriausius pasaulyje kramtomuosius žaislus, ilgaamžius valgomus kramtukus ir dantų priežiūros sprendimus įvairaus amžiaus, veislės ir dydžio šunims. Kaip šeimos įkurta įmonė, turinti žinių ir patirties, kaip didžiausia pasaulyje naminių gyvūnėlių knygų leidėja, ir patys kaip naminių gyvūnėlių augintojai, žinome, kad kiekvienas šuo yra skirtingas, taip pat ir jų poreikiai. Štai kodėl mes gaminame daugybę įvairių skonių, formų, dydžių ir tekstūrų kramtymo žaislų, skirtų visų rūšių šunims ir kramtymo stiprumui.

     Mūsų veterinarijos gydytojų rekomenduojami kramtomi žaislai, valgomi kramtomi skanėstai ir naujoviški odontologijos produktai skatina gerą šunų dantų higieną, užima ir suteikia pramogą, atgraso nuo destruktyvaus kramtymo, mažina stresą ir stiprina ryšį tarp augintinių ir jų žmonių. 

    Nylabone Nutri Dent Snack skanėstai dantų priežiūrai

    Nylabone Nutri Dent Snack skanėstai dantų priežiūrai pirmasis žingsnis į efektyvų dantų valymą skaniai 

    Kaina 14  - 1512
  • Nylabones  kramtukai skatina gerą šunų dantų higieną, užima ir suteikia pramogą, atgraso nuo destruktyvaus kramtymo, mažina stresą ir stiprina ryšį tarp augintinių ir jų žmonių.