Prekių katalogas

NYLABONE Extreme Ring Bone kramtymo žaislas šunims

 • NYLABONE Extreme Ring Bone kramtymo žaislas šunims

  NYLABONE Extreme Ring Bone itin stiprus  kramtymo žaislas šunims su šoninės ir sūrio skoniu

  Gamintojas
  Nylabones
 • Jūsų šuo turi medžiotojo instinktą ir iki šiol jis daugiausia medžiojo batus ir baldus? Jam patinka intensyvus kramtymas ir graužimas, bet dauguma žaislų iškart subyra nuo žandikaulio jėgos? Ne šįkart! Nylabone Extreme Ring Bone yra itin patvarus žaislas, kuris suvilios jūsų augintinį šoninės ir sūrio skoniu. Neužuosite nemalonaus kvapo, o jūsų šuniui tai bus tikras malonumas ir pramoga ilgą laiką!

  Žaislas Ring Bone pagamintas iš itin patvaraus nailono. Jis sukurtas šunims, turintiems intensyvų, net agresyvų kandimo ir kramtymo stilių.

  Ring Bone yra praktiškos formos, primenančios mėtymo žiedą, tačiau su daug daugiau rafinuotumo. Žaislas įkvėptas mėtymo ir paėmimo žiedo išvaizdos.  Struktūra ir nevienodos smėlio-rudos spalvos žadina augintinio smalsumą ir stimuliuoja pojūčius. Kramtukas sukurtas taip, kad geriausiai patenkintų natūralų šuns medžiotojo instinktą ir poreikį kąsti bei kramtyti. Šuo norės  pažinti kiekvieną, net mažiausią žaislo griovelį. Tai užtruks tikrai ilgai!

  Nylabone žaislus rekomenduoja veterinarai . Ring Bone yra daug saugesnis nei įprastos gyvūnų dalys. Kodėl? Jis nesitaško, nelūžta ir neskilinėja. Taigi tai nepakenks jūsų augintiniui. Tai apsaugo nuo užspringimo, nes kramtymo metu šuns nuplėštos žaislo skeveldros gali būti daugiausiai ryžio grūdo dydžio. Ring Bone taip pat padeda ugdyti teisingą kramtymo refleksą ir sustiprinti žandikaulio raumenis. Be to, skirtingai nei tradiciniai kaulai ir kitos gyvūnų dalys, jis neskleidžia nemalonaus kvapo ir netepa.

  Ir tas skonis! Šunys negali tam atsispirti. Jis yra labai intensyvus ir persmelkia visą žaislo paviršių. Jį sukelia kramtymas ir graužimas, o tai skatina jūsų augintinį būti aktyvesniam. Ring Bone yra nekaloringas ir sumažina potraukį kitiems skanėstams. Todėl tai bus puiki dovana bet kuriam dietos besilaikančiam šuniui. Be to, žaislas leidžia jūsų augintiniui lengviau išlaikyti sveiką kūno svorį.

  Ring Bone skonio negalima nulaižyti ar nuplauti. Jis tarnauja tiek pat, kiek ir pats žaislas. Dėl tos pačios priežasties nesunku atnaujinti savo augintinio susidomėjimą kramtuku. Kaip tai padaryti? Tiesiog lengvai subraižykite žiedinio kaulo paviršių ir padovanokite žaislą savo augintiniui. Kai tik jis pradės kandžiotii, jis nenorės sustoti!

  Ring Bone taip pat rūpinasi jūsų šuns dantų švara. Lygus žaislo paviršius kramtant tampa šiurkštus. Ant jo atsiranda smulkūs plaukeliai, kurie nuvalo apnašas kaip mažas dantų šepetėlis. Tokiu būdu jie  gaivina burnos kvapą ir neutralizuoja dantų akmenis. Ring Bone yra maloni ir skani burnos higienos priemonė!

  Daugelis šunų naikina namuose esančius daiktus, kad išlaisvintų energijos ir emocijų perteklių. Dėl skanaus Ring Bone skonio jūsų mėgstamiausi batai nebeatrodys tokie patrauklūs. Šis žaislas puikiai susidoroja su šuns nuoboduliu, atsiskyrimo nerimu, stresu ir destruktyviu elgesiu. 

  Riedėti, traukti, o gal atnešti? Tai tik keletas smagių galimybių, kurias siūlo Ring Bone. Žaislą galite naudoti treniruotės metu arba kaip atlygį. Žiedą patogiai galite laikyti rankoje, o šuo – burnoje. Taip pat puikiai tinka savarankiškam kramtymui ir graužimui.

  Žaislas Ring Bone tinka žaisti lauke arba viduje. Jį lengvai nuvalysite po tekančiu šiltu vandeniu, naudodami švelnų ploviklį (pvz., muilą). Žaislas bus greitai atnaujintas, higieniškas ir paruoštas tolesniam žaidimui!

  L dydžio Extreme Ring Bone yra puikus žaislas vidutiniams ir dideliems suaugusiems šunims, sveriantiems iki 23 kg, su agresyviu kandžiojimu ir kramtymu. Jei jūsų šuo kandžiojasi švelniai, rekomenduojame Moderate seriją.

  Užsisakykite savo augintiniui itin patvarų žaislą Extreme Ring Bone su šoninės ir sūrio skoniu – jis patenkins medžiotojo instinktą ir natūralų poreikį kąsti ir kramtyti!

  Būdingos šunų žaislo „Extreme Ring Bone“ savybės:
  Dydis: L

  • Žaislo ilgis: cm
  • Skonis: šoninė ir sūris
  • Spalva: kreminė ir smėlio spalvos
  • Medžiaga: labai patvarus nailonas

  Idealiai tinka: vidutinio dydžio suaugusiems šunims iki 23 kg kūno svorio

  Patarimas:
  Ar jūsų šuo kaip tornadas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvarų kramtomąjį žaislą. Pritaikykite jį pagal savo augintinio amžių, dydį, svorį ir kramtymo būdą. Tada tai bus pats veiksmingiausias būdas paskatinti jį žaisti ilgą laiką ir tuo pačiu atgrasyti nuo drabužių, baldų kramtymo!