Prekių katalogas

Nylabone Bully Stick Extreme Bone kramtymo žaislas šunims

 • Nylabone Bully Stick Extreme Bone kramtymo žaislas šunims

  Nylabone Bully Stick Extreme Bone ypač patvarus, jautienos penio skonio  kramtymo žaislas šunims 

  Gamintojas
  Nylabones
 • Ar jūsų šuo turi medžiotojo instinktą ir iki šiol daugiausia medžiojo  batus ir baldus? Jam patinka intensyvus kandžiojimas ir kramtymas, bet dauguma žaislų iškart subyra nuo žandikaulio jėgos? Ne šįkart! Nylabone Bully Stick Extreme Bone yra itin patvarus žaislas, kuris suvilios jūsų augintinį jautienos varpos skoniu. Nejausite nemalonaus kvapo, o šuniui tai bus tikras malonumas ir smagumas ilgam!

  Nylabone Bully Stick Extreme Bone   žaislas pagamintas iš itin patvaraus nailono. Jis buvo sukurtas šunims, turintiems intensyvų ar net agresyvų kandimo ir kramtymo stilių.

  Nylabone Bully Stick Extreme Bone  yra praktiškos formos su daug rafinuotesnėmis detalėmis. Žaislas įkvėptas tikros jautienos penio ir žalios odos išvaizdos ir tekstūros. Susipynusi struktūra ir nevienodos smėlio-rudos spalvos žadina augintinio smalsumą ir stimuliuoja pojūčius. Žaislas buvo sukurtas taip, kad geriausiai patenkintų natūralų šuns medžioklės instinktą ir poreikį kąsti bei kramtyti. Šuo norės  tyrinėti kiekvieną, net mažiausią, žaislo griovelį. Jam tai užtruks tikrai ilgai!

  Nylanono žaislus rekomenduoja veterinarai . Stick Bone yra daug saugesnis nei įprastos gyvūnų dalys. Kodėl? Jis nesitaško, nelūžta ir neskilinėja. Taigi tai nepakenks jūsų augintiniui. Jis apsaugo nuo užspringimo, nes įkandimo metu šuns nuplėštos žaislo skeveldros gali būti iki ryžio grūdo dydžio. Stick Bone taip pat padeda sukurti tinkamą kramtymo refleksą ir sustiprinti žandikaulio raumenis. Be to, skirtingai nuo tradicinių kaulų ir kitų gyvūnų dalių, jis neskleidžia nemalonaus kvapo ir netepa.

  Ir tas skonis! Šunys negali jam atsispirti. Jis yra labai intensyvus ir persmelkia visą žaislo paviršių. Jį sukelia kramtymas ir graužimas, o tai skatina jūsų augintinį būti aktyvesniam. Stick Bone neturi kalorijų ir mažina kitų skanėstų norą. Todėl tai bus puiki dovana bet kuriam dietos besilaikančiam šuniui. Be to, žaislas leidžia jūsų augintiniui lengviau išlaikyti tinkamą kūno svorį.

  Stick Bone skonio negalima nulaižyti ar nuplauti. Jis tarnauja tiek pat, kiek ir pats žaislas. Dėl tos pačios priežasties nesunku atnaujinti savo augintinio susidomėjimą graužtuku. Kaip tai padaryti? Tiesiog lengvai nubraukite Stick Bone paviršių ir padovanokite žaislą savo augintiniui. Kai jis pradės kandžioti, nenorės sustoti!

  Stick Bone taip pat palaiko jūsų šuns dantis švarius. Lygus žaislo paviršius kramtant tampa šiurkštus. Ant jo plaukioja smulkūs plaukeliai, kurie pašalina apnašas kaip mini dantų šepetėlis. Tokiu būdu jie taip pat gaivina burnos kvapą ir neutralizuoja dantų akmenis. Stick  Bone yra maloni ir skani burnos higienos priemonė!

  Daugelis šunų naikina namuose esančius daiktus, kad patenkintų energijos ir emocijų perteklių. Dėl skanaus Stick Bone skonio jūsų mėgstamiausi batai nebeatrodys tokie patrauklūs. Šis žaislas puikiai susidoroja su šuns nuoboduliu, atsiskyrimo nerimu, stresu ir destruktyviu elgesiu.

  Riedėti, traukti, o gal atnešti? Tai tik keletas įdomių galimybių, kurias siūlo Stick Bone. Žaislą galite naudoti treniruotės metu arba kaip atlygį.  Taip pat puikiai tinka savarankiškam kramtymui ir graužimui.

  Stick Bone žaislas tinka žaisti lauke arba viduje. Jį lengvai nuvalysite po tekančiu šiltu vandeniu, naudodami švelnų ploviklį (pvz., muilą). Žaislas bus greitai atnaujintas, higieniškas ir paruoštas tolesniam žaidimui!

  L dydžio Bully Stick Extreme Bone yra puikus žaislas vidutinio dydžio suaugusiems šunims, sveriantiems iki 23 kg, kuris agresyviai kandžioja ir kramto. Jei jūsų šuo kandžiojasi švelniai, rekomenduojame Moderate seriją. Linija Puppy skirta šuniukams su pieniniais dantimis .

  Būdingos šunų žaislo Bully Stick Extreme Bone savybės:
  Dydis: L

  • Žaislo ilgis: 19,3 cm
  • Skonis: jautienos penio
  • Spalva: kreminė ir smėlio spalvos
  • Medžiaga: labai patvarus nailonas
  • Puikiai tinka: vidutinio dydžio suaugusiems šunims iki 23 kg kūno svorio

  Patarimas:
  Ar jūsų šuo yra kaip viesulas ir sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam patvarų, kvapnų kramtomąjį žaislą . Pritaikykite jį pagal savo augintinio amžių, dydį, svorį ir kramtymo būdą. Tai efektyviausiai paskatins jį žaisti ilgą laiką ir tuo pačiu atgrasys nuo drabužių, baldų kramtymo!