Prekių katalogas

Non-stop WHITE FISH OMEGA-3 baltųjų giliavandenių žuvų aliejus šunims

 • Non-stop WHITE FISH OMEGA-3 baltųjų giliavandenių žuvų aliejus šunims

  WHITE FISH OMEGA-3 žuvų taukai šunims, kurių pagrindas yra grynas baltųjų giliavandenių žuvų aliejus. Šis papildas turi teigiamos įtakos šuns kailiui,nagams, odai, letenoms, sąnariams ir organams. 

  Gamintojas
  Non-stop dogwear
 • Non-stop WHITE FISH OMEGA-3 žuvų taukai yra be priedų, pagamintas grynu baltųjų giliavandenių žuvų taukų. Šis aliejus (18/12 aliejaus) turi didelį omega-3 kiekį ir dvi būtinas riebalų rūgštis EPA ir DHA. Omega-3 kiekis žuvyje priklauso nuo jos mitybos, nes žuvis pati nedaug jos pagamina. Laukinės žuvys valgo tai, kas natūralu žuviai valgyti, todėl susidaro didelis EPA ir DHA kiekis. Baltų žuvų taukai nenudažo šuns kailio, kas galima naudojant omega-3, pagrįstą raudona žuvimi.

  Aliejus gaminamas ir išbandomas Norvegijoje, siekiant užtikrinti aukštą kokybę ir įsitikinti, kad šuo gauna šviežią, nesugedusį produktą. Taukų surinkimo procesas atliekamas taip, kad būtų užtikrintas produkto šviežumas. Tyrimų metu buvo užfiksuota, kad didelis tiek EPA, tiek DHA kiekis gali teigiamai paveikti širdį *, o didelis DHA turi teigiamą poveikį regėjimui ir smegenims **. Štai kodėl svarbu užtikrinti , kad šuo reguliariai gautų omega-3. Kitas omega-3 poveikis šuniui gali būti gražesnis kailis, sveikesnė oda, stipresni nagai, letenos ir sąnariai. Tai taip omega-3 veikia kaip priešuždegiminis.

   Dozavimui naudojamas buteliukas su pompa, kad galėtume lengvai žinoti, kiek reikia duoti šuniui ir nereikia matuoti išoriniu matavimo objektu.

  * EPA ir DHA prisideda prie normalios širdies veiklos. Teigiamas poveikis pasiekiamas per parą vartojant 250 mg EPA ir DHA.

  ** DHA padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir sveiką regėjimą. Teigiamas poveikis pasiekiamas per parą suvartojant 250 mg DHA.

  *** Turinys, kuriuo remiamės, yra pagrįstas turinio produktų rinkinio deklaracija. Pateikiamos išlygos, kad kitų produktų vertė gali skirtis.