Prekių katalogas

Non-Stop MOVE LEASH aktyvaus laisvalaikio pavadėlis šunims

 • Non-Stop MOVE LEASH aktyvaus laisvalaikio pavadėlis šunims

  Kaina 2695
  Į krepšelį 

  Non-Stop MOVE LEASH minkštas ir patogus, tačiau tvirtas pavadėlis šuniui, sukurtas aktyviam gyvenimo būdui 

  Gamintojas
  Non-stop dogwear
 • Non-Stop MOVE LEASH  minkštas ir patogus, tačiau tvirtas pavadėlis šuniui, sukurtas aktyviam gyvenimo būdui. Pavadėlis su Twist-lock karabinu, kad jūsų šuo būtų saugus.
  Twist-lock karabinas neleidžia net geriausiems pabėgimo meistrams išsukti petnešų ar antkaklio nuo Non-Stop MOVE LEASH  pavadėlio. Karabinas turi automatinį užraktą, kuris neleidžia netyčia atsisegti. Karabinas su suktuku, kad šuns pavadėlis nesusisuktų.

  Pavadėlis Non-Stop MOVE LEASH  buvo sukurtas tam, kad galėtumėte judėti su šunimi, nesvarbu, ar  pasivaikščioti mieste, ilgesniems žygiams ar paklusnumo treniruotėms. Šis pavadėlis lengvas šuniui  ir yra patogus laikyti dėl neopreno paminkštintos rankenos. Šalia rankenos yra papildoma kilpa, prie kurios galima pritvirtinti šunų  maišelių ekrementams dozatorių ar kitus lengvus daiktus.

  3M™ atspindinti medžiaga abiejose pavadėlio pusėse leidžia jums ir jūsų šuniui būti matomiems tamsoje. Šviesą atspindinčios juostelės dedamos ant pavadėlio galo, esančio arčiausiai jūsų šuns, nes automobilio šviesa dažniausiai pirmiausia patenka į žemesnes vietas.

  Non-Stop MOVE LEASH pavadėlis yra kelių pločių ir ilgių, kad atitiktų jūsų poreikius ir pageidavimus. Spalvos: juodos, mėlynos, violetinės, oranžinės ir žalios spalvos.

  TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

  • Nailonas
  • Karabinas su suktuku
  • Neoprenas
  • 3M™ atspindinčios juostelės
  • Spalvos: juoda, mėlyna, violetinė, oranžinė, žalia

  SKALBIMO REKOMENDACIJOS:
  Įprastas skalbimas, 40°C.

  Dydis S             M                  L
  Ilgis    1,5 m      1,5 m            1,7 m
  Plotis 10 mm     15 mm          20 mm