Prekių katalogas

NON-STOP FREEMOTION HARNESS pakinktai šunims

 • NON-STOP FREEMOTION HARNESS pakinktai šunims

  NON-STOP  FREEMOTION HARNESS universalūs traukimo pakinktai  bėgimui, važinėjimui dviračiu ir kitoms veikloms su  akštesniu tempimo centru 

  Gamintojas
  Non-stop dogwear
 • FREEMOTION HARNESS universalūs traukimo pakinktai bėgimui, važinėjimui dviračiu ir kitoms veikloms su akštesniu tempimo centru  . Ergonomiškas dizainas suteikia judesių laisvę ir minimalų kvėpavimo suvaržymą
  FREEMOTION HARNESS  pakinktų dizainas sukurtas, išbandytas ir naudojamas pasaulynio lygio  dviratininkų, skijoring'o ir kanikroso sportininkų, tačiau tinka bet kuriam aktyviam šeimos šuniui. FREEMOTION HARNESS pakinktai  yra įvairių dydžių ir lengvai  reguliuojami, kad tiktų daugumai veislių.

   Tinkamos petnešos yra labai svarbios šuns darbui, kad išvengtumėte sužalojimų ir įsitikintumėte, jog šuo taip pat mėgaujasi veikla, kaip jūs. FREEMOTION HARNESS  pakinktai  išlaisvina šuns galimybes. Tai leidžia šuns pečiams laisvai judėti. Kvėpavimo takai lieka nevaržomi, kol traukos jėga pasiskirsto aplink viršutinę kūno dalį. Pakinktai skirti veiklai, kurios traukimo centras yra aukščiau  šuns nugaros. Jie turi reguliuojamą traukimo tašką, kad kiekviename žingsnyje būtų tinkamai naudojama traukimo galia. 

  Siekiant sumažinti riziką nugaros traumoms, Free motion pakinktai šunims gali būti priderinti kiekvienam šuniui. Idealus pasirinkimas individualių disciplinų kinkinių sporte atstovams, nes lynas nuo juosmens, dviračio ar paspirtuko sudaro didesnį kampą, ko pasekoje įprasti pakinktai neleidžia laisvai judėti šuns klubams.
  Free Motion pakinktų šunims kūrėjų tikslas buvo sukurti pakinktų dizainą suteikiantį šuniui daugiau judėjimo laisvės tempimo metu. Taisyklingas tempimo kampas netrukdo šuns judesių ir neeikvoja papildomų jėgų judant. Šia pakinktai idealus pasirinkimas tiems, kas nori, kad jų šuo trauktų. Nesvarbu ar tai pasivaikščiojimas, bėgimas, važiavimas dviračiu, kinkinių sportas ar net medžioklė. Su šiais pakinktais jūsų augintinis galės pademonstruoti visas savo galimybes, nes Free Motion pakinktų šunims dizainas sukurtas pagal šuns anatomija.

  Non Stop dogwear kompanija visuomet bendradarbiauja su ilgametę patirtį turinčiais rogininkais bei veterinarijos specialistais, kurių patarimų ir konsultacijų dėka mūsų produktai yra sukurti Jūsų augintinio patogumui.


  Dydis              2 █          3 █           4 █          5 █           6 █          7 █           8 █          9 █          10 █
  Kaklo apimtis 26-31 cm 28-33 cm 33-36 cm 36-40 cm 40-44 cm 44-48 cm 48-52 cm 52-56 cm 56-64 cm