Prekių katalogas

NON-STOP BIKE ANTENNA tvirtinimui prie dviračio

 • NON-STOP BIKE ANTENNA tvirtinimui prie dviračio

  Non-Stop Bike Antenna amortizacinio lyno apsauginė antena, leidžianti saugiai važiuoti su dviračiu, traukiant šuniui. 

  Gamintojas
  Non-stop dogwear
 • Non-Stop Dogwear Bike Antenna amortizacinio lyno apsauginė antena, leidžianti saugiai važiuoti su dviračiu, traukiant šuniui. Šunų kinkinių sportas yra puikus pasirinkimas, jei turite daug jėgos turintį šunį, mėgstantį aktyvią veiklą. Bet jis gali tapti ir labai įdomus, jei turite energingą šunį ir tinkamą įrangą, tokią kaip dviratis, šalmas ir pirštines. Non-Stop Dogwear Bike Antenna apsauginė antena yra dar vienas svarbus pirkinys, kurio negalima pamiršti.

  Pirmiausia saugumas: kodėl apsauginė dviračio antena yra tokia svarbi? Todėl kad ji išlaiko lyną taip, kad jis nepatektų į priekinį ratą ir leidžia jums ir jūsų keturkojam draugui mėgautis smagiu pasivažinėjimu.

  Lengvai montuojama ir lynas nepateka į priekinį ratą.

  Montavimas yra labai lengvas: pašalinkite vairą ir tarpiklio žiedą, prtvirtinkite anteną ir prisukite vairą. Kai visi sraigtai buvo tinkamai priveržti, amortizacinį lyną pritvirtinkite prie rankenos; apvyniokite jį vieną kartą aplink stiebą, perkiškite per pagamintą kilpą ir tada jį stipriai užtraukite. Tuomet prakiškite karabiną per antenos priekinį kreipiamąjį žiedą. Non-Stop Dogwear Bike Antenna amortizacinio lyno apsauginė antena yra su spyruokle , užtikrinančia, kad lynas nenukris ant žemės, todėl jo netyčia neįtrauks dviračio priekinis ratas. Kinkomų šunų sporte saugumas yra labai svarbus, todėl tokia antena yra būtina.

  Ji gali būti montuojamas ant visų dviračių ar motorolerių su standartinėmis rankenomis. Montuodami anteną įsitikinkite, kad ji yra sumontuota mažiausiai 10 mm žemiau vairo.

  Techniniai duomenys :

  • Plieninė spyruoklė
  • Aliuminis
  • „Unbraco“ varžtas 
  • Svoris: 246 g
  • Ilgis: 63 cm
  • Atidarymo skersmuo: 31,8 mm 

  Tinka:
  vairo vamzdis Ø 28,6 mm = 1 1/8 colio