Prekių katalogas

NON- STOP AMUNDSEN PACK kelioninė kuprinė šunims

 • NON- STOP AMUNDSEN PACK kelioninė kuprinė šunims

  NON- STOP AMUNDSEN PACK  tvirta kuprinė šunims, skirta ekspedicijoms, jėgos treniruotėms ir ekskursijoms. 

  Gamintojas
  Non-stop dogwear
 • Tvirta kuprinė šunims, skirta ekspedicijoms, jėgos treniruotėms ir ekskursijoms. Ergonomiška ir reguliuojamakuprinė stabiliai guli ant šuns nugaros. 

  Non-Stop  sukūrė šią tvirtą, funkcionalią ir patogią kuprinę, kad jūs ir jūsų šuo galėtų kuo geriau išnaudoti savo kelionę. Daugelis ekspedicijų naudojo „Amundsen“ kuprinę, be kita ko, kirto Norvegiją ir Svalbardą. „Amundsen“ kuprinė turi  dvi dideles užsegamas talpas (XXS ir XS dydžiuose - užtrauktukai). Jos yra sustiprintos aramido pluoštu ir puikiai susidoroja su uolomis ir šiurkščia augmenija. Juos nuo lietaus ripstop audinio uždangalas. Jis yra dvi kišenės su užtrauktukais, kad būtų galima lengvai pasiekti daikltus ir permatomą langą kompasui ar kontaktinei informacijai. Prisegimo kilpa ant nugaros yra panaši į tas, kurios yra ant  pakinktų- kilpa su sklandančiu metaliniu žiedu.

  Ši kuprinė sukurta taip, kad suteiktų šuniui komfortą nešant krovinį. Tačiau labai svarbu ją sureguliuoti ir teisingai supakuoti daiktus. Krepšiai sukurti taip, kad leistų nešti sunkiausius krovinius ant šuns pečių. Dirželiai tarp krepšių suveržiami, kad perkeltų svorį nuo šuns alkūnių. Reguliavimo diržai ir paminkštintas kaklas yra pritaikomi taip, kad paskirstytų apkrovą šuns kūnui. Plati krūtinės plokštė padeda stabiliai ir patogiai laikyti pakuotę.

  NON- STOP AMUNDSEN PACK   kuprinė yra pilka ir juoda, su integruotomis atspindinčiomis medžiagomis. Pakuotę galima įsigyti XXS-XXL dydžių. 

  Dydis:                                                           XXS         XS           S              M             L              XL           XXL 
  Plotis (nuo alkūnės iki alkūnės per nugarą) 52-56 cm 56-60 cm 60-64 cm 64-68 cm 68-74 cm 74-82 cm 82-94 cm 

  TECHNINĖS SPECIFIKACIJOS

  • Aramido pluoštas
  • Nailono ripstopas
  • Nailono juostos
  • Poliesteris
  • Plastikinė kišenė
  • Plastikinės sagtys
  • 3M atspindinčios medžiagos

  SKALBIMO VADOVAS
  Skalbti tik rankomis.

  MATMENYS 
  Dydis            XXS       XS       S         M       L       XL         XXL 
  Tūris            15 L       18 L     25 L    30 L   38 L  45 L       55 L
  Svoris          630 g     705 g   915 g 1130 g -      1230 g   1420 g