Prekių katalogas

NO-Stress VITAMINIZUOTOS IŠRŪGŲ PASTILĖS VISŲ VEISLIŲ KATĖMS NUO STRESO

 • NO-Stress VITAMINIZUOTOS IŠRŪGŲ PASTILĖS VISŲ VEISLIŲ KATĖMS NUO STRESO

  NO-Stress 100% NATŪRALIOS, RAMINANČIOS, VITAMINIZUOTOS IŠRŪGŲ PASTILĖS VISIŲ VEISLIŲ KATĖMS 

 • NO-Stress  VITAMINIZUOTOS IŠŪGŲ PASTILĖS VISIŲ VEISLIŲ KATĖMS

  • 100% natūralūs ingredientai
  • Sumažina stresą
  • Ištaiso elgesio problemas

  Sudėtis: išrūgų milteliai, ryžių glitimas, dekstrozė, augaliniai produktai, vitaminai ir mineralai, valerijono šaknų ekstraktas 335mg/kg, mielės.
  Priedai: vitaminas A 2,375 IU/kg.
  Analitinės sudedamosios dalys: baltymai 10,3%, riebalai 2,6%, pelenai 6,4%.
  Vartojimas per dieną: 5-7 dienas tris kartus per dieną po 3-4 vnt iš karto 10 kg kūno svorio. Jei reikia, pakartokite priėmimo kursą.
  Pagaminta ir supakuota Olandijoje.
  Laikyti tamsioje, vėsioje ir sausoje vietoje.
  Grynasis svoris: 60 gr
  Turinys: ±100 tablečių

  Aktyvus komponentas:

  VALERIJONAS
  Kitas pavadinimas: Valeriana Officinalis

  Valerijone yra valepotriatų, valerijono rūgšties, alkaloidų, eterinio aliejaus, cholino, fitosterolių, ESA ir bioflavonoidų.
  Naudotos augalo dalys: šaknys.

  Specifinis gydomasis sveikas poveikis.
  Valerijonas vartojamas prieš miegą, sutrikimams, neramumui ir nerimui gydyti, taip pat kaip raumenų relaksantas. Dažnai atrodo, kad valerijonas veikia tik vartojant ilgesnį laiką (kelias savaites), nors daugelis vartotojų pastebi, kad jis veikia iš karto (būtina citata). Valerijonas taip pat tradiciškai vartojamas virškinimo trakto skausmui ir dirgliosios žarnos sindromui gydyti. Valerijonas kartais rekomenduojamas kaip pirmosios eilės gydymas, kai to reikalauja naudos ir rizikos analizė. Nutraukus benzodiazepinų vartojimą, valerijonas dažnai skiriamas kaip pereinamasis vaistas.
  Valerijonas vaistažolių medicinoje naudojamas kaip raminamoji priemonė. Šiuo metu pagrindinis valerijono naudojimas yra kaip vaistas nuo nemigos, o neseniai atlikta metaanalizės veiksmingumas rodo. Jis buvo rekomenduojamas sergant epilepsija, tačiau tai nepatvirtina moksliniai tyrimai (nors vienos iš valerijono sudedamųjų dalių (valerijono rūgšties) analogas, valproinė rūgštis, naudojama kaip prieštraukulinis ir nuotaiką stabilizuojantis vaistas). Valerijono šaknis paprastai nepraranda veiksmingumo laikui bėgant.

  Valerijonas yra žinomas dėl savo raminamųjų savybių ir gebėjimo atpalaiduoti centrinę nervų sistemą ir lygiųjų raumenų grupes. Valerijonas šimtus metų buvo naudojamas kaip užmigdymo priemonė, jis taip pat buvo skirtas nerimui, isterijai, susikaupimo trūkumui, nerviniam susijaudinimui, širdies plakimui, stresui ir įtampai gydyti.