Prekių katalogas

Nature's Variety CHICKEN šaltyje džiovintas liofilizuotas maistas šunims

 • Nature's Variety CHICKEN šaltyje džiovintas liofilizuotas maistas šunims

  Nature's Variety CHICKEN šaltyje džiovintas liofilizuotas,  pilnai subalansuotas maistas šunims 

  Gamintojas
  Naturie's Variety
 • Nature's Variety CHICKEN šaltyje džiovintas maistas šunims visavertis ir subalansuotas maistas  naujame liofilizuoto maisto formato. Visas kasnelio patogumas su natūralių, kokybiškų ingredientų skoniu ir maistingumu.

  Šaltyje  džiovintas šunų maistas sujungia visą žalių ingredientų skonį ir maistingumą su sauso šunų maisto paprastumu ir patogumu. Tiesiog laikykite spintelėje ir bus paruošta patiekti, kai tik ateis vakarienės metas.

  Nature's Variety Complete Freeze Dried Food  gaminamas naudojant kokybišką vištieną be kaulų, kuri yra pagrindinė sudedamoji dalis ir kuri yra sumaišyta su specialiais itin maistingais vaisiais, daržovėmis ir augalais. Šios žaliavos, suformuotos į kąsnio dydžio grynuolius, džiovinamos šaldant.

  Džiovinimas šalčiu yra itin švelnus maisto procesas, kurio metu išsaugomas kokybiškos mėsos, vaisių ir daržovių, iš kurių gaminamas žalias šunų maistas,  skonis ir maistinės medžiagos.

  Rezultatas yra neįtikėtinai maistingas maistas, kuris yra ypač skanus ir kurį mėgsta šunys. Be to, be dirbtinių skonių, spalviklių ar konservantų, Nature’s Variety Freeze Dried galima mėgautis tiesiai iš pakuotės, nereikalaujant šaldymo.

  Tinka tik suaugusiems šunims (+10kg).

  INGRIDIENTAI

  Sudėtis: vištiena 80%, morkos 5%, obuoliai 5 proc., žirnių skaidulos 1,25%, Butternut Skvošas 1%, Saldžiosios bulvės 1%, mineralai 1%, Spanguolės 0,5%, gervuogės 0,5%, Linų sėmenys, cikorijos šaknys, kopūstai, pipirmėtės, kokosų aliejus, burokėlių minkštimas, žalioji arbata, juka, rozmarinas, petražolės, kiaulpienės šaknys, gudobelės lapai

  Maistiniai priedai (kg): Vitaminas A 1000 IU, Vitaminas D 100 IU, Vitaminas E 14 mg, Geležies (Ii) sulfato monohidratas 20 mg, (Fe 6 mg), Bevandenis kalcio jodatas 0,4 mg (I 0,26 mg), Vario (Ii) sulfato pentahidratas 7,2 mg (Cu 1,8 mg), Cinko sulfato monohidratas 50,1 mg (Zn 18,3 mg)

  Analitinės sudedamosios dalys: Drėgmė 6%, Baltymai 39%, riebalų 32%, ląsteliena 6%, Pelenai 11%, Kalcis 2,3 %, Fosforas 1,4 %, Omega-6 9,5 proc., Omega-3 1,8 proc., Kcal 468 Kcal/100g