Prekių katalogas

Mikkipet Clikka klikeris šunų dresūrai

 • Mikkipet Clikka klikeris šunų dresūrai

  Mikkipet Clikka klikeris padeda išmokyti šunį pagrindinių komandų, gudrybių ir draugiško elgesio. 

 • Mikkipet Clikka klikeris padeda išmokyti šunį pagrindinių komandų, gudrybių ir draugiško elgesio.

  • Didelis, lengvai naudojamas paspaudimo mygtukas
  • Pirštų juosta lengvam valdymui
  • Dirželis, kad įsitikintumėte, jog jis visada yra arti rankos 

  Mikkipet Clikka klikeris  yra teigiamas mokymo metodas, kuris nustato ir apdovanoja pageidaujamą gyvūnų elgesį, skatindamas  išmokti ir pakartoti. Tai puikus būdas išmokyti savo augintinį naujų dalykų, nesvarbu, ar tai būtų pagrindinės komandos, ar įdomūs triukai. Jūsų augintinis išmoksta suprasti, kad paspaudimo garsas reiškia "tai teisinga" ir kad po to ateis atlygis. Tai puikus būdas motyvacijai ir dėmesio  išlaikymui.. 

  Svarbu pasirinkti tinkamą skanėstą, kad būtų atlyginta už gerą šuns elgesį. Skirtingus šunis motyvuos skirtingi skanėstai, todėl svarbu žinoti, kas jūsų šuniui patinka labiausiai.

  Išbandykite įvairius šunų skanėstus ar virtą mėsą. Šunims, kurie labai mėgsta maistą, galima naudoti įprastą maistą kaip atlygį. Tačiau dauguma šunų pirmenybę teiks ypatingesniam atlygiui už sunkesnes užduotis.

  Prieš pradėdami treniruotę, visada sulaužykite skanėstus į tinkamo dydžio gabalėlius.. Skanėstai turėtų būti maži, kad juos būtų lengva valgyti ir nuryti; žirnių dydžio gabaliukai paprastai yra idealūs. Venkite didelių ar ilgai kramtomų skanėstų, nes tai sulėtins jūsų treniruotes.

  Venkite duoti šuniui daug naujų skanėstų, nes tai gali sukelti skrandžio sutrikimus. Jei jūsų šuo per dieną daug treniravosi, galbūt reikėtų sumažinti pagrindinio maisto kiekį. Tai padės subalansuoti jo dienos kalorijų kiekį. Žinoma, jei jūsų šuo daug dirbo, jis jau galėjo sudeginti papildomą energiją.