Prekių katalogas

KURGO GO SHOWER kelioninis dušas šuns prausimui

 • KURGO GO SHOWER kelioninis dušas šuns prausimui

  Kurgo Go Shower rimtas dušas, kai esate kelionėje, o jūsų šuo yra rimtai purvinas. 

  Gamintojas
  Kurgo
 • Kartais jūsų šuo išsitepa purvu. Kartais tai labiau panašu į tai, kad šuo išsivoliojo purvo baloje.

  Kurgo Go Shower rimtas dušas, kai esate kelionėje, o jūsų šuo yra rimtai purvinas. 6 litrų talpa leidžia daugiau nei dvi minutes plauti šunį, o reguliuojamas diržas leidžia lengvai pakabinti krepšį ant automobilio durų, medžio šakos ar bet kokio kito paviršiaus. Pakuotė nedidelė, lengva nešti ir lengvai valoma.

  • Vandens pūslės talpa: 6 ltr
  • Dušas trunka šiek tiek daugiau nei 2 minutes nesustabdžius srovės
  • Ištraukite dušo galvutės antgalį, kad galėtumėte naudoti, stumkite, kad sustotumėte
  • Susisuka saugojimui
  • Kišenės pagrindinėms valymo reikmenims laikyti
  • Austos kilpos rankšluosčiui pritvirtinti
  • Leidžia abiem rankomis valyti šunį
  • Butelių atidarytuvas
  • Vandens pūslę galima nuimti ir šildyti saulėje
  • Vandens pūslė yra PVC, todėl ji niekada neturėtų būti naudojama geriamam vandeniui laikyti

  Išimkite vandens pūslę ir vamzdelį. Švelnus skalbimas mašina arba skalbimas rankomis.Džiovinti pakabinus.
  Norėdami užpildyti vandeniu, atidarykite užsukamą dangtelį maišelio priekyje ir užpildykite vandens pūslę vandeniu. Jei planuojate šildyti vandenį, prieš užpildydami turėsite išimti pūslę. Užpildytą vandens pūslę galite paguldyti saulėje arba pakabinti. Visada nepamirškite išbandyti vandens temperatūros prieš naudodami jį savo šuniukui. Jei norite, pakabinkite dušo krepšį naudodami dirželį ar rankeną maišelio viršuje. Įsitikinkite, kad maišas pakabintas pakankamai aukštai, kad žarna būtų pasvirusi žemyn. Tai užtikrins tinkamą vandens tekėjimą. Norėdami išleisti vandenį, patraukite dušo galvutę į išorę. Norėdami sustabdyti vandenį, stumkite dušo galvutę į vidų. Norėdami laikyti joje vandenį, pritvirtinkite žarną maišelio šone esančiu kabliu ir kilpos kilpa, įsitikinkite, kad dušo galvutė nukreipta į viršų. Norėdami išdžiovinti vandens pūslę, atidarykite užsukamą dangtelį priekyje ir pakabinkite, kad išdžiūtų. Žarna taip pat gali būti nuimta, kad greičiau džiūtų. Jei jūsų žarna sulenkta, prieš pirmą naudojimą padėkite ją šiltoje vietoje.

  Valymo instrukcijos: Pirmą kartą naudodamiesi „Go Shower“, galite pastebėti, kad vandens pūslė turi lengvą kvapą. Tai yra normalu , tačiau galite pirmiausia jį išvalyti. Norėdami tai padaryti, išimkite vandens pūslę iš maišelio. Pusę pūslės užpildykite vandeniu, įpilkite nedidelį kiekį švelnaus indų ploviklio ir užsukite dangtelį. Kelis kartus purtykite pirmyn ir atgal, o tada išleiskite vandenį. Toliau užpildykite ir praplaukite maišelį švariu vandeniu, kol vanduo pasirodys skaidrus. Norėdami išdžiovinti pūslę, atidarykite užsukamą dangtelį priekyje ir pakabinkite, kad išdžiūtų. Žarna taip pat gali būti nuimta, kad greičiau džiūtų. Dėmesio „Go Shower“ negalima naudoti geriamajam vandeniui.
  GYVENIMO GARANTIJA