Prekių katalogas

KONG Ballistic Hide'N Treat Dog Toy lavinantis žaislas šunims

 • KONG Ballistic Hide'N Treat Dog Toy lavinantis žaislas šunims

  KONG Ballistic Hide'N Treat Dog Toy lavinantis žaislas šunims 

 • Ar jūsų šuo mėgsta loginius žaidimus? O gal jis dar nežino, kad juos mėgsta ir norite jam parodyti, kaip smagu ieškoti skanėstų? Su mažu novatorišku amerikiečių kompanijos KONG uoslės kilimėliu Ballistic Hide'N Treat ne tik namų žaidimai lavins šuns intelektą – mažas žaislo dydis reiškia, kad jį galėsite pasiimti su savimi bet kur.

  KONG Ballistic Hide'N Treat Dog Toy  lavinantis kilimėlis yra žavinga tulpė, slepianti kišenes skanėstams – užtikrina skanų nuotykį jūsų šuniui. Visas smagumas yra atidaryti lipduką, patekti į vidų ir ištraukti visas ten įdėtas gėrybes. Tai gali būti sausainiai, maistas, skanėstai – viskas, ką mėgsta jūsų augintinis.

  Atidaręs kiekvieną iš trijų tulpių žiedlapių, jūsų šuo pajus naujus skonius ir dar labiau įsitrauks  į linksmybes ir privers aktyviai mąstyti. KONG Ballistic Hide'N Treat Dog Toy žaislas gali būti naudojamas ir išskleistoje formoje, sukuriant lavinamąjį uoslės kilimėlį.

  KONG Ballistic Hide'N Treat Dog Toy žaislas  turi ir trečią pritaikymą – sulankstytą jį galima naudoti kaip skrendantį atnešimo kamuoliuką. Ballistic Hide'N Treat yra žaislas, sukurtas daug valandų  protiniam užsiėmimui.

  Ballistic Hide'N Treat yra lengvai prižiūrimas, iš akį traukiančios įvairių spalvų medvilnės. Tulpių žiedlapiai yra padengti nenutrinamu Velcro® užsegimu, todėl jie yra atsparūs kramtymui.

  M dydžio žaislas, sulankstytas, yra 12 cm aukščio ir 15 cm pločio.

  L dydžio žaislas sulankstytas yra 15 cm aukščio ir 18 cm pločio.

  Ballistinio Hide'N Treat šunų žaislo charakteristikos:
  M dydis
  Aukštis (sulankstytas): 12 cm
  Plotis (sulankstytas): 15 cm
  Mėlyna spalva
  Medžiaga: medvilninis audinys, Velcro® užvalkalai
  Užsegimo būdas: Velcro
  Skalbiamas: taip
  Papildoma informacija: galimybė užpildyti žaislą skanėstais

  Dydis: L
  Aukštis (sulankstytas): 15 cm
  Plotis (sulenktas): 18 cm
  Mėlyna spalva
  Medžiaga: medvilninis audinys, Velcro® užvalkalai
  Užsegimo būdas: Velcro
  Skalbiamas: taip
  Papildoma informacija: galimybė užpildyti žaislą skanėstais

  Patarimas:
  Jei jūsų šuo yra įnoringas valgytojas, pasiūlykite jam žaidimą, kuris paskatins jį gauti maisto. Kvapų kilimėliai yra puiki išeitis – jie pritraukia šuns dėmesį, lavina jo intelektą ir užpildo pilvuką laimės :)