Prekių katalogas

KIWI Walker Let's Play! Zeppelin MAXI tvirtas tampymo/atnešimo žaislas šunims ir šuniukams

 • KIWI Walker Let's Play! Zeppelin MAXI tvirtas tampymo/atnešimo žaislas šunims ir šuniukams

  KIWI Walker Let's Play! Zeppelin MAXI tvirtas, plaukiantis  tampymo/atnešimo žaislas šunims ir šuniukams

  Gamintojas
  Kiwi Walker
 • Ieškote tampymui skirto žaislo, kuris tiktų tiek namuose, tiek lauke, tiek vandenyje? Atraskite Zeppelin žaislą iš "Let's Play"! serijos. Jo dėka kiekviena treniruotė bus labai smagi – nepriklausomai nuo reljefo ir oro  sąlygų.

  KIWI Walker Let's Play! Zeppelin žaislas jis pagamintas iš lengvos ir tuo pačiu labai patvarios TPR medžiagos. Tai putos, kurios tiesiogine prasme plūduriuoja ant vandens, be to, gali išgyventi net ilgiausius kandžiojimo ir kramtymo seansus.

  Pailgos formos ir praktiškas Zeppelin Let's Play! turi virvę , todėl leidžia beprotiškai smagiai traukti  – suaktyvina visus raumenis ir padeda išlikti geros fizinės būklės. Žaislas tinka ir atnešimui - puikiai atšoka ir lekia labai toli. Jis taip pat plūduriuoja ant vandens, o tai kartu  yra  ryškių  spalvų, tad  neleis jums pamesti žaislo.

  KIWI Walker Let's Play! Zeppelin MAXI dydis:   ilgis 42 cm (įskaitant virvę). pagrindinė dalis - 23 cm. Žaislas tiks vidutiniams ir dideliems šunims.

  Jis yra trijų spalvų: mėlynos, oranžinės ir žalios.

  KIWI Walker Let's Play! Zeppelin MAXI žaislas:
  Dydis: Maxi
  Ilgis be virvės: 23 cm
  Ilgis su virve: 42 cm
  Storis: 6 cm
  Svoris: 0.27 kg
  Medžiaga: TPR putos
  Spalva: mėlyna, oranžinė ir žalia
  Tinka: vidutiniams ir dideliems šunims 

  Patarimas:
  Žaislai, pagaminti iš TPR putų , dėl savo lengvumo idealiai tinka žaisti vandenyje . Iš šios medžiagos pagaminti žaislai puikiai tiks tiek šuniukams, tiek suaugusiems šunims.