Prekių katalogas

Kiwi Walker Let's Play! Octopus tvirtas žaislas šunims ir šuniukams

 • Kiwi Walker Let's Play! Octopus tvirtas žaislas šunims ir šuniukams

  Kiwi Walker Let's Play! Octopus tvirtas žaislas šunims ir šuniukams linksmai ir smagiai veiklai – namuose, lauke ir vandenyje 

  Gamintojas
  Kiwi Walker
 • Ar norite, kad jūsų šuns dresūra būtų labai smagi? Su Kiwi Walker Let's Play! Octopus žaislu šioms linksmybėms nebus galo! 

  Lengvas ir labai patvarus – taip tikrai galima apibūdinti Octopus Let's Play! Puikiai tinka linksmai ir smagiai veiklai – namuose, lauke ir vandenyje.

  Kiwi Walker Let's Play! Octopus  žaislas idomus dėl savo unikalios struktūros, panašios į aštuonkojį – jos dėka šuo gali lengvai jį pakelti ir nešti . Pagamintas iš TPR putų, žaislas lengvas, puikiai atšoka ir aukštai kyla.

  Tai, kad žaislą galima lengvai sugriebti, leidžia dresuoti net kelis šunis vienu metu – sukuriant patogų vilkimą . Jo išskirtinės ryškios spalvos palengvina žaislo suradimą ir paėmimą . Kiwi Walker Let's Play! Octopus žaislas nuostabiai įtraukia į žaidimą ir prisotina deguonimi visus raumenis, užtikrindamas tinkamą keturkojo draugo fizinę būklę.

  Kiwi Walker Let's Play! Octopus žaislas tinka aistringiems kramtantiesiems – valant kandančius dantis . Maxi dydis yra 17 cm skersmens ir 10 cm aukščio, todėl tiks vidutinėms ir didelėms šunų veislėms . 

  Būdingos Kiwi Walker Let's Play! Octopus žaislo savybės:
  Dydis: Maxi
  Skersmuo: 17 cm
  Aukštis: 10 cm
  Svoris: 0,24 kg
  Medžiaga: TPR putos
  Spalva:žalia, oranžinė, rožinė
  Skirta: vidutiniams ir dideliems šunims

  Patarimas:
  Žaislai, pagaminti iš TPR putų, dėl savo lengvumo puikiai tinka žaisti vandenyje . Iš šios medžiagos pagaminti žaislai tinka tiek šuniukams, tiek suaugusiems šunims.