Prekių katalogas

Kiwi Walker Let's Play! Ball kamuoliukas žaislas šunims ir šuniukams

 • Kiwi Walker Let's Play! Ball kamuoliukas žaislas šunims ir šuniukams

  Kiwi Walker Let's Play! Ball kamuoliukas lengvas ir labai patvarus žaislas šunims ir šuniukams 

  Gamintojas
  Kiwi Walker
 • Ar jūsų šuo mėgsta žaisti su kamuoliais? Norėdami suteikti jam dar daugiau džiaugsmo, rinkitės Kiwi Walker Let's Play! kamuoliuką  Jis lengvas ir labai patvarus – puikiai tinka linksmybėms kartu.

  Kiwi Walker Let's Play! ball kamuoliukas  su specialiomis įdubomis, kad būtų lengviau suimti – tinka pasiimti, kramtyti ir žaisti vandenyje . Jis pagamintas iš netoksiškos ir sveikatai saugios medžiagos. Dėl išskirtinių ryškių  spalvų žaislas niekada nepasimes aukštoje žolėje.

  Kiwi Walker Let's Play! Ball pagamintas iš  patvarios, putplasčio TPR medžiagos, kuri puikiai atšoka, yra lengva ir tuo pačiu puikiai valo dantis. Tai suteiks malonių akimirkų kartu, bei atpalaiduos raumenis. Linksminkitės su Ball Let's Play! tai puiki treniruočių forma.

  Kiwi Walker Let's Play! Ball Mini dydis, 6 cm skersmens, skirtas mažiems ir vidutinio dydžio šunims. Jį galite priderinti prie kitų tos pačios serijos kamuoliukų

  Kiwi Walker Let's Play! Ball Maxi dydžio, 8 cm skersmens, skirtas vidutinių ir didelių veislių šunims. Jį galite priderinti prie kitų tos pačios serijos kamuoliukų 

  Būdingos Kiwi Walker Let's Play! Ball  kamuoliuko savybės:

  Dydis: Mini
  Skersmuo: 6 cm
  Svoris: 0,05 kg
  Medžiaga: TPR putos
  Spalva: žalia, oranžinė, rožinė
  Skirta: mažiems ir vidutinio dydžio šunims 

  Dydis: Maxi
  Skersmuo: 8 cm
  Svoris: 0,10 kg
  Medžiaga: TPR putos
  Spalva:mėlyna, oranžinė, rožinė
  Skirta: vidutiniams ir dideliems šunims

  Patarimas:
  Žaislai pagaminti iš TPR putų yra lengvi ir tuo pačiu labai patvarūs . Jie puikiai tinka tiek šuniukams, tiek suaugusiems šunims.