Prekių katalogas

Kiwi Let's play! Ring patvarus žaislas šunims

  • Kiwi Let's play! Ring patvarus žaislas šunims

    Kiwi Let's play! Ring patvarus tampymui ir žaidimams skirtas  žaislas šunims 

    Gamintojas
    Kiwi Walker
  • Jei smagu, tai verta! Nėra reikalo nieko raginti naudoti šį žaislą. Pavadinimas kalba pats už save: „Žaidžiame“! Esame tikri, kad „Kiwi Walker Let's Play Ring“ patenkins bet kurio šunų mylėtojo beprotišką žaidimą.

    Medžiaga:
    - TPR (termoplastinė guma)
    Medžiaga, iš kurių gaminamų žaislų, yra tankus TPR putplastis/guma, ji tokia kieta ir patvari, kad net daugiau išdykęs šuo mėgstantis kramtyti. jo taip lengvai nesuardys.
    Dėl daugybės lipdinių ir jo dizaino žiedo žaidimo metu švelniai masažuoja dantis ir dantenas, neiškrenta iš šuns burnos, kai burnoje yra daug seilių, tuo pačiu išlaikant jūsų šuns formą.

    Žaidimo aprašymas ir patarimai:
    Kiwi Walker Ring galite pasiimti į parką ir naudoti jį kaip mėtymui/atnešimui, jis gražiai plūduriuoja ore ir nuskrenda toli išmestas. Kai jis atšoka į žemę, jis atšoka netaisyklingai, imituodamas gro atsitrenkia laukinėje gamtoje. Jei jūsų šuo turi labai išvystytą medžioklės instinktą, jam/jai ši veikla patiks.
    Žiedą taip pat galite naudoti kaip neštuvus. Jūs ir jūsų šuo galite pasitempti ir žaisti kartu. Pasiimkite žiedą į paplūdimį (baseinas taip pat puikiai tinka) ir greitai sužinojo, koks smagus gali būti plaukiojantis žaislas!

    Žaislo privalumai:
    - iš patvarios, tankios termoplastinės TPR putos
    - tinka gaudyti ir tempti
    - plūduriuojantis žaislas - gali būti naudojamas vandenyje
    - malonus liesti su įdubimais
    - įdubimai ir skylė, kad geriau tilptų
    - valyti - mašina galima skalbti 30°C

    Išmatavimai:
    - skersmuo: 18 cm
    - storis: 3 cm
    - svoris: 0,24 kg
    - žaislas idealiai tinka vidutiniams ir dideliems šunims

    Įspėjimas:
    Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės ir labai patvarios TPR putos. Tačiau atkreipiamas dėmesys, kad jis nėra nesunaikinamas. Todėl žaisdami su žaislu stebėkite savo augintinį. Žaislas nėra skirtas vaikams.