Prekių katalogas

Kiwi Let's play Frisbee žaislas šunims

 • Kiwi Let's play Frisbee žaislas šunims

  Kiwi Let's play Frisbee tvirtas, atšokantis , plūdiuriuojantis žaislas šunims  

  Gamintojas
  Kiwi Walker
 • Jei tai smagu, tai verta! Nėra reikalo nieko raginti naudoti šį žaislą. Pavadinimas kalba pats už save: „Žaidžiame“! Esame tikri, kad „Kiwi Walker Let's Play Frisbee“ patenkins bet kurio šunų mylėtojo beprotišką žaidimą.

  Medžiaga:
  - TPR (termoplastinė guma)
  Medžiaga, iš kurių gaminamų žaislų, yra tankus TPR putplastis/guma, ji tokia kieta ir patvari, kad net didesnis išdykęs kramtukas jo taip lengvai nesuardys.
  Dėl daugybės liejinių ir jo dizaino frisbis švelniai masažuoja dantis ir dantenas žaidimo metu, neiškrenta iš šuns burnos, kai burnoje yra daug seilių, tuo pačiu išlaikant jūsų šuns formą.

  Žaidimo aprašymas ir patarimai:
  „Kiwi Walker Frisbee“ galite pasiimti į parką ir naudoti jį kaip atnešimą, jis gražiai plūduriuoja ore, o išmetus nuskrenda toli. Kai jis atšoka į žemę, jis atšoka netaisyklingai, imituodamas gro atsitrenkia laukinėje gamtoje. Jei jūsų šuo turi labai išvystytą medžioklės instinktą, jam/jai ši veikla patiks.
  Frisbį taip pat galite naudoti kaip neštuvus. Jūs ir jūsų šuo galite pasitempti ir žaisti kartu. Nuneškite savo frisbį į paplūdimį (baseinas taip pat puikus) ir greitai atrasite, koks smagus gali būti plaukiojantis žaislas!

  Žaislo privalumai:
  - gaminantis iš patvarios, tankios termoplastinės TPR putos
  - tinka pasiimti ir ištempti
  - plūduris žaislas - gali būti naudojamas vandenyje
  - malonus liesti su įdubimais
  - įdubimai ir skylės, kad geriau tilptų
  - valyti lengva - mašina galima skalbti 30°C

  Išmatavimai:
  - skersmuo: 22 cm
  - storis: 3 cm
  - svoris: 0,43 kg
  - žaislas idealiai tinka vidutiniams ir dideliems šunims

  Įspėjimas:
  Žaislas kokybiškas iš aukštos kokybės ir labai patvarios TPR putos. Tačiau atkreipiamas dėmesys, kad jis nėra nesunaikinamas. Todėl žaisdami su žaislu stebėkite savo augintinį. Žaislas nėra skirtas vaikams. 

  Dydis:

  S: Ø 17 cm

  L: Ø 22 cm