Prekių katalogas

K9Thorn One harness plataus panaudojimo petnešos šunims

 • K9Thorn One harness plataus panaudojimo petnešos šunims

  K9Thorn One harness petnešos šunims puikiai tinka gynybos treniruotėms, kelionėms į kalnus ar kaip reabilitacijos petnšos. 

  Gamintojas
  K9 Thorn
 • K9Thorn One harness petnešos šunims puikiai tinka gynybos treniruotėms, kelionėms  į kalnus ar kaip reabilitacijos petnšos.

  K9Thorn One harness petnešos šunims dėl dviejų tvirtinimo taškų yra naudojamos  pripratinant šunį prie didelių aukščių.

  Dydis:

  M - 60/80 cm

  L - 75/90 cm

  XL - 90/120

  Spalva:

  olive -  alyvuogių,

  coyote - rusva

  Nenaudoti traukimui ir šokinėti parašiutu. Tam rekomenduojami diržai su Cobra sagtimis arba One Plus petnešas.

  Šonuose yra D-žiedai diržams pritvirtinti, kurie transportuojant atpalaiduoja užpakalines galūnes. Petnešos turi   MOLLE nešimo sistemą.

  ITW Nexus sagtys, sagties trūkimo jėga 70 kg.

  Petnešos  pagamintos iš geriausių ir patvariausių rinkoje esančių medžiagų. Jos buvo sukurtos siekiant užtikrinti maksimalią šuns apsaugą ir patogumą dėvėti. Petnešų karkasas yra siuvamas iš vandeniui atsparaus Cordura audinio ir išklotas tinkleliu, kad būtų geriaupralaidžios orui  ir patogios.

  Lyginant su kitų tipų juostomis (poliesteriu, polipropilenu, medvilne), poliamidinės juostos pasižymi didžiausiu patvarumu, estetika ir vienu didžiausių tvirtumu.

  Poliamidinės juostos yra atsparios oro sąlygoms, spalva yra patvari, juosta normaliai naudojant nenusidėvės, nesitrins, neišsiriš, laikui bėgant neatsiras išsikišusių siūlų

  Papildomas pranašumas kad juosta veikiant šilumai lydosi. Atsižvelgiant į juostos standumą ir storį, tai yra geriausias juostos krašto apdailos būdas. 

  PREKĖ PAGAL UŽSAKYMĄ.