Prekių katalogas

K9THORN LEASH WITH SHOCK ABSORBER amortizuojantis pavadėlis šunims

 • K9THORN LEASH WITH SHOCK ABSORBER amortizuojantis pavadėlis šunims

  Kaina 3030
  Į krepšelį 

  Leash with shock absorber originalus pavadėlis šunims su amortizatoriumi  

  Gamintojas
  K9 Thorn
 • Leash with shock absorber pavadėlis šunims su amortizatoriumi, ilgis nuo 45 cm susegus sagtį at iki 120 cm arba 250 cm, ją atleidus ir ištempus.
  Vamzdinė juosta, plotis 25 mm.
   ITW Nexus sagtis pavadėlio sutrumpinimui. Originalios ITW Fastex Side Release Buckles sagtys palengvino JAV kariuomenės darbą prieš 25 metus. Šiandien, atsiradus naujoms gresmėms mūšio lauke, ITW Fastex® / Nexus N.A. priėmė iššūkį ir sukūrė produktus, kurie apsaugo karius. ITW Fastex® / Nexus N.A. supranta, kad kariuomenė turi pasitikėti įranga, kuria jie naudojasi kasdien. Šie produktai buvo sukurti taip, kad padidėtų saugumas šiuolaikinėse karo zonose.

  Pasirinkimas:
  1. Su bronziniu karabinu: labai stipriu, geriausiu pasirinkimu šaltyje
  Dydžiai:
  M - 45/120 cm.
  XL - 45/250 cm.

  2. Su PETZL karabinu:
  Pagrindinis karabinas"Petzl Spirit", kurio stiprumas yra 23 kN. Universalus karabinas sportiam laipiojimui, gaminamas su tiesia ir išlenkta atsidarymo versijomis.

  SPIRIT karabinas yra laipiojimo sporto standartas. H formos sumažina SPIRIT karabino svoris (39 g), siekiant maksimaliai sumažinti svorį ilgiems sportiniaims maršrutams. Tiesaus aytsidarymo variantas su "Keylock" sistema ir speciali uždarymo dalies forma, palengvina karabino užsegimą ir atsegimą
    Dydis: XL - 45/250 cm.

  3. Su "Kong Frog" karabinu:
  "Kong Frog" pagrindinis karabinas, kurio stiprumas yra 26 kN.

  Inovatyvi tiesioginė jungtis su automatiniu užspaudimo veiksmu, kuris įsjungia, kai paliečiamas tvirtinimo taškas. Pagamintas intensyviai bendradarbiaujant su Politecnico Milane, karabinas yra visiškai nauja jungtis, tiek jo išvaizda, tiek mechanizmu. Frog karabinas paneigia karabino "kabliuko" nepamainomumą.
  Užsegimas yra nepaprastai greitas ir saugusi, net tolimuose taškuose, kurie yra ,sunkiai pasiekiami su standartiniais karabinais. Karabinas automatiškai užsisega, kai jie liečiasi su prisegimo tašku. Aukštos kokybės, visiškai sukomplektuotas ir pagamintas Italijoje. Išbandyta kiekvienas taškas. Patentuotas
  Dydis:
  M - 45/120 cm.
  XL - 45/250 cm.

  Pavadėliai puikiai tinka mokant šunį, kai mokosi stipriai išpuoliu prieš pažeidėją.
  Naudojant kaip paprastą pavadėlį, jungiamoji sagtis turi būti atsegta.