Prekių katalogas

K9Thorn Harness- Delta petnešos šunims

 • K9Thorn Harness- Delta petnešos šunims

  Kaina 12880
  Į krepšelį 

  K9Thorn Harness- Delta tarnybinės ir dresavimui skirtos petnešos šunims

  Gamintojas
  K9 Thorn
 • Harness- Delta petnešų šunims Delta dizainas leidžia jas tiksliai priderinti kiekvieno šuns konstitucijai.Jų konstrukcija leidžia visiškai kontroliuoti šunį.

   D-žiedo, jungiančio krūtinės diržus dėka, neapribojamas šuns judėjimas ir dirbti kartu su šunimi, ir pakinktai dirba kartu su šunimi jam sukant kūną. Šis modelis turi papildomą "Austialpin Cobra" krūtinės dirželį, kad pakinktai būtų patogesni šuniui.

  Anodizuoto aliuminio juodo stipraus V-žiedo, kurio stiprumas 20 kN, pagalba greitai pritvirtinsite bet kurią "Kongfrog" ekspress sagtį viena ranka.

  Pakinktų apačioje yra kilpa pavadėliui.

  Patentuotos AustriAlpin COBRA® sagtys yra saugiausios, meistriškais pagamintos ir stipriausios bet kokiai apkrovai . Tai taip pat yra vienintelė stab-lock tipo sagtis saugos produktų rinkoje, kuri neatsisegs esant apkrovai. Sukurta: kariniams, koviniams, gelbėjimo tikslams, kritimo apsaugai , gaisrininkams, policijai, kosmoso, teatro dekoracijų statymo, paieškos ir gelbėjimo darbams. Visi COBRA gaminami iš aukščiausios kokybės 7075 aliuminio lydinio ir susideda iš kietos bronzos ir nerūdijančio plieno komponentų. Minimali garantuojama apkrova talpa yra 18 kN kilpoje ir 9 kN tiesėje.

  Austrialpin reguliatorius iš aviacijai skirto 15kN stiprumo aliuminio.

  Juostos iš Poliamidas PA6 su 20 kN (2000 kg), poliamido juostų stiprumas, palyginti su kitų rūšių juostomis (poliesteris, polipropilenas, medvilnės) turi didžiausią ilgaamžiškumą, estetinį vaizdą ir yra vienos iš stipriausių. nebrigzta. Papildomas pranašumas - tai juostos užbaigimas karščio įtakoje. Atsižvelgiant į juostos standumą ir storį, tai yra geriausia juostelės galo apdaila.

  Po petnešomis šuns komfortui ir geresniai oro ventiliacijai dedamas tinklelis.

  Ant pakinktų yra Velcro juosta , dydis 28x10 cm

  Dėl gerai suprojektuotos konstrukcijos ir paprasto pritaikymo šuniui, pakinktai yra universalūs.

  Dydis: ( krūtinės apimtis):

  M - 60/70 cm
  L - 70/90 cm
  XL - 85/115 cm

  Spalvos:

  Olive - alyvuogių
  Black - juoda
  Brown coyote - šviesiai ruda