Prekių katalogas

K9Thorn Harness- Bravo petnešos šunims

 • K9Thorn Harness- Bravo petnešos šunims

  Kaina 7830
  Į krepšelį 

  K9Thorn Harnesses - Bravo petnešos šunims yra klasikinio dizaino, kuris jau daugelį metų naudojamas daugelyje pasaulio šalių. Jos puikiai tinka šuniui, todėl lengva kontroliuoti šunį jo darbo metu.
   

  Gamintojas
  K9 Thorn
 • Harnesses - Bravo petnešos šunims yra klasikinio dizaino, kuris jau daugelį metų naudojamas daugelyje pasaulio šalių. Jos puikiai tinka šuniui, todėl lengva kontroliuoti šunį jo darbo metu.
  Anodizuotas aliuminio juodas stiprus V-žiedas, kurio stiprumas yra 20 kN, leidžia greitai prisegti bet kokią "Kongfrog" greito užsegimo karabiną viena ranka.
  Šuns komfortui ir geresnei oro cirkuliacijai petnešų apačioje naudojamas tinklelis.

  Pakinktai užsegami per kelias sekundes Cobra buckle sagties pagalba.

  Patentuota AustriAlpin COBRA® sagtis yra saugiausia, meistriškai pagaminta ir stipriausia bet kokia apkrovai . Tai taip pat yra vienintelė stab-lock tipo sagtis saugos produktų rinkoje, kuri neatsisegs esant apkrovai. Sukurta: kariniams, koviniams, gelbėjimo tikslams, kritimo apsaugai , gaisrininkams, policijai, kosmoso, teatro dekoracijų statymo, paieškos ir gelbėjimo darbams. Visi COBRA gaminami iš aukščiausios kokybės 7075 aliuminio lydinio ir susideda iš kietos bronzos ir nerūdijančio plieno komponentų. Minimali garantuojama apkrova talpa yra 18 kN kilpoje ir 9 kN tiesėje.
  Ant pakinktų yra 15x10 velcro juosta.

  Poliamido juosta.
  Stiprumas 20kN (2000 kg).
  Poliamido juosta, palyginti su kitų rūšių juostomis (poliesterio, polipropileno, medvilnės) turi didžiausią ilgaamžiškumą, puikų estetinį vaizdą ir yra vienas iš stipriausių.
  Poliamido juostos yra atsparios oro sąlygoms, spalva yra stabili, neperšlampa, nedyla, įprastomis sąlygomis neatspura.
  Kitas privalumas yra juostos užbaigimas, kuris atliekamas karštyje. Atsižvelgiant į juostos standumą ir storį, tai yra geriausia juostelės galo apdaila.

  Furnitūra "Cobra" yra Austrijos bendrovės "Austrialpin" produktas, naudojamas alpinizme ir ekstremalioms sporto šakoms.
  Austrialpin reguliatorius iš aviacijai skirto aliuminio 15kN aliuminstiprumo.

  Patvarūs dirželiai iš 44mm poliamido juostos.


  Dydžiai: ( krūtinės apimtis)

  M - 60/70 cm
  L - 70/90 cm
  XL - 85/105 cm

  Spalvos:

  Olive - alyvuogių
  Black - juoda
  Brown coyote - šviesiai ruda