Prekių katalogas

K9THORN CORDURA TACTICAL HARNESS viso kūno petnešos šunims

 • K9THORN CORDURA TACTICAL HARNESS viso kūno petnešos šunims

  Kaina 27780
  Į krepšelį 

  K9THORN  Cordura tactical harness petnešos šunims kasdieniniam naudojimui, pagamintos iš "Cordura" medžiagos , su "Austrialpin Cobra" sagtimis. 

  Gamintojas
  K9 Thorn
 • Cordura tactical harness petnešos šunims kasdieniniam naudojimui, pagamintos iš "Cordura" medžiagos , su "Austrialpin Cobra" sagtimis.
  Naudojimas: apsauga nuo traumų, transportavimas lynu, šuolis parašiutu, sunkios vietovės įveikimas.

  Cordura tactical harness petnešos šunims gaminamos iš geriausių ir labiausiai patvarių rinkoje esančių medžiagų. Jie buvo sukurti siekiant suteikti maksimalią apsaugą ir komfortą šuniui. Pagrindas yra siuvamas iš vandeniui atspariaus "Cordura" audinio, o tinklelio pamušalas dėl geresnės oro cirkuliacijos ir patogumo.

  Cordura® yra pagaminta naudojant aukšto atsparumo pluošto technologijas, todėl jis yra labiausiai patvarus audinys savo klasėje. "Cordura®" audinys yra originalus ir licencijuotas patento savininko - "DuPont". CORDURA® yra kelis kartus stipresnis nei įprastas nailonas ir bent dešimt kartų stipresnis nei poliesteris ar medvilnė. Dėl greito džiūvimo ir mažo svorio, yra paklausus produktų, naudojamų itin ekstrimaliomis sąlygomis, gamybai. Taip pat atsparus dėmėms ir lašams. CORDURA® renkasi gamintojai ir šunų šeimininkai, kurie kurie pasitiki audinio stiprumu ir patvarumu..

  Patentuota AustriAlpin COBRA® sagtis yra saugiausia, meistriškai pagaminta ir stipriausia bet kokia apkrovai . Tai taip pat yra vienintelė stab-lock tipo sagtis saugos produktų rinkoje, kuri neatsisegs esant apkrovai. Sukurta: kariniams, koviniams, gelbėjimo tikslams, kritimo apsaugai , gaisrininkams, policijai, kosmoso, teatro dekoracijų statymo, paieškos ir gelbėjimo darbams. Visi COBRA gaminami iš aukščiausios kokybės 7075 aliuminio lydinio ir susideda iš kietos bronzos ir nerūdijančio plieno komponentų. Minimali garantuojama apkrova talpa yra 18 kN kilpoje ir 9 kN tiesėje.

  Transportavimui lynu, naudojomi 20 kN stiprumo žiedai. Ant petnešų taip pat t yra žiedai, skirti transportuoti šunį sudėtingomis šsąlygomis, kai šuo pritvirtintas prie žmogaus. Šonuose yra D-žiedai, skirti diržams prijungti, kad palengvintų galinių kojų transportavimą virve. Pakinktai taip pat turi "MOLLE" perdavimo sistemą.

  • Poliamido juosta Pa6,
  • Stiprumas 20kN (2000 kg)
  • Juostos storis 2,2mm,
  • Vidutiniškai standus

  Poliamidinės juostos, palyginti su kitų tipų juostomis (poliesteris, polipropilenas, medvilnė), yra didžiausio patvarumo, estetikos ir labiausiai stiprios.

  Poliamido diržai yra atsparūs atmosferos poveikiui, spalva yra patvari, juostos įprastoje aplinkoje nedyla, neišsipešioja, laikui bėgant neišskysta.

  Papildomas pranašumas - tai juostos užbaigimas karščio įtakoje. Atsižvelgiant į juostos standumą ir storį, tai yra geriausia juostelės galo apdaila.

  Dydžiai :( krūtinės apimtis)

  M - 65/75 cm
  L - 75/85 cm
  XL - 80/90 cm

  Spalvos:

  Olive - alyvuogių
  Black - juoda
  Multicam - komufliažas