Prekių katalogas

Go! Solutions SENSITIVITIES LIMITED INGREDIENT GRAIN-FREE DUCK RECIPE sausas maistas katėms su antiena

 • Go! Solutions SENSITIVITIES LIMITED INGREDIENT GRAIN-FREE DUCK RECIPE sausas maistas katėms su antiena

  Go! Solutions SENSITIVITIES LIMITED INGREDIENT GRAIN-FREE DUCK sausas maistas katėms su antiena yra skirtas katėms su jautriais mitybos poreikiais, papildytas prebiotiniu pluoštu jautriems skrandžiams ir omega aliejais sveikai odai ir kailiui. 

  Gamintojas
  GO! SOLUTIONS
 • Go! Solutions SENSITIVITIES LIMITED INGREDIENT GRAIN-FREE DUCK sausas maistas katėms su antiena, kaip vienu baltymų šaltiniu, yra skirtas katėms su jautriais mitybos poreikiais, su prebiotiniu pluoštu jautriems skrandžiams ir omega aliejais sveikai odai ir kailiui.
  Sukurtas specialiai katėms su tam tikrais  mitybos reikalavimais ir pamėgtas visų kačių šeimininkų, šis maistas sukurtas PET mitybos ekspertų taip, kad galėtų pateikti pilnus ir subalansuotus katės poreikius, naudojant kuo mažiau ingredientų.

  • 100% grūdų, glitimo ir bulvių 
  • Omega riebalų rūgštys palaiko sveiką odą + blizgantį kailį
  • Ribotų ingredientų receptas jautriems skrandžiams
  • Linų sėklos suteikia omega-3 riebalų rūgščių, baltymų + ląstelienos

  NUKAULINTA ANTIENA: Baltymų šaltinis, turintis daug omega-6 riebalų rūgščių ir esminių vitaminų bei mineralų.

  DŽIOVINTA CIKORIJOS ŠAKNIS: Inulino šaltinis, prebiotinis virškinimo palaikymui.

  AVINŽIRNIAI,LĘŠIAI, ŽIRNIAI: Baltymų šaltiniai, esminiai vitaminai + mineralai ir mitybos pluoštas siekiant padėti virškinimui.

  TAURINAS:  Svarbi aminorūgštis, kuri palaiko regą ir širdies sveikatą.

  INGRIDIENTAI
  Nukaulinta antis, ančių miltai, visas džiovintas kiaušinis, žirniai, lęšiai, žirnių miltai, tapijoka, avinžirniai, vištienos riebalai (konservuoti su mišriais tokoferoliais), linų sėmenų, natūralių skonio, kalcio karbonato, džiovintų cikorijos šaknų, fosforo rūgšties, cholino Chloridas, kalio chloridas, vitaminai (vitaminas A, vitaminas D3 , vitaminas E , niacinas, l-ascorbyl-2-polifosfatas (vitamino C šaltinis), tiamino mononitratas, d-kalcio pantotenatas, riboflavinas, piridoksino hidrochloridas, beta -karotenas, folio rūgštis, biotinas, vitaminas B12.), mineralai (cinko proteinatas, geležies proteinatas, vario proteinatas, cinko oksidas, mangano proteinatas, vario sulfatas, kalcio jodatas, geležies sulfatas, manganinis oksidas, natrio selenitas.), taurinas,  Džiovintas rozmarinas.

  Garantuota analizė
  Neapdorotas baltymas (min.) 31%, Neapdoroti riebalai (min.) 15%, Neapdorotas pluoštas (maks.) 3,5%, Drėgmė (maks.) 10%, Pelenai (max) 7,5%
  Magnis (min.) 0,09%, * Omega-6 (min) 2,5%, * Omega-3 (min.) 0,7%
  * AAFCO kačių maisto maistinių profilių nėra pripažinta esminė maistinė medžiaga.

  Kalorijų kiekis
  Aš (apskaičiuotas) = ​​4222 kcal / kg arba 464 kcal / puodelis (250 ml)

  Rekomenduojama

  • Kačiukai
  • Suaugusiųjų katės
  • Vyresniosios katės