Prekių katalogas

Fresh Antimosquitos Grass Self-cooling Mat savaiminio vėsinimo kilimėlis augintiniams

 • Fresh Antimosquitos Grass Self-cooling Mat savaiminio vėsinimo kilimėlis augintiniams

  Fresh Antimosquitos Grass Self-cooling Mat savaiminio vėsinimo kilimėlis augintiniams efektyviausias ir saugiausias sprendimas Jūsų augintinio šiluminiam komfortui 

 • Augintinio kūno slėgis kartu su viduje esančiu geliu leidžia jam atvėsti ir reguliuoti gyvūno kūno temperatūrą be papildomų pagalbinių priemonių.

  Tai efektyviausias ir saugiausias sprendimas Jūsų augintinio šiluminiam komfortui, palaipsniui mažinant jo kūno temperatūrą, be papildomų pagalbinių priemonių.
  – nereikalauja elektros ar vandens
  – Nereikia dėti į šaldiklį ar šaldytuvą.
  – išorė pagaminta iš poliesterio ir PVC, atspari įbrėžimams, atspari vandeniui ir lengvai valoma drėgna šluoste. Jis nesulaiko plaukų ir nešvarumų.
  – Sulankstomas, leidžia transportuoti arba laikyti ribotoje vietoje.
  – Gali būti naudojamas lauke ir namuose, taip pat naudingas šunų guoliuose, veislynuose, naminių gyvūnėlių nešiklėse ar ant automobilių sėdynių. Jis taip pat gali būti naudojamas žmonių poreikiams arba kaip kompiuterio aušinimo padėklas.
  – patogus dėl vidinio putų gumos sluoksnio, dėl kurio jis šiek tiek paminkštintas ir naudingas net ant kietų paviršių, tokių kaip grindys.
  – CITRONELLA ir EUCALYPTUS eterinių aliejų pridėjimas atbaido vabzdžius, ypač uodus, veikia kaip atpalaiduojantis.
  – kilimėlyje esantis gelis yra 100% saugus tiek gyvūnams, tiek žmonėms.
  – Aušinimo funkcijos trukmė priklauso nuo aplinkos temperatūros arba paviršiaus, ant kurio jis dedamas.
  – Pakartotinis naudojimas: Jūsų augintinio kūno temperatūra sušildys kilimėlį. Taigi, norėdami jį įkrauti, tiesiog nuimkite savo augintinį nuo kilimėlio. Norėdami tai pagreitinti, keletą minučių galite laikyti šaldytuve.

  Dydis:

  S: 50*40 cm

  M: 65*50 cm

  L: 90*50 cm