Prekių katalogas

FLEXI XTREME ypač stiprus automatinis pavadėlis šunims

 • FLEXI XTREME ypač stiprus automatinis pavadėlis šunims

  Flexi Xtreme automatinis pavadėlis šunims su integruotu amortizatoriumi ir pastiprinta juosta. 

  Gamintojas
  Flexi
 • Flexi Xtreme pavadėlis šunims visiems, kurie mėgsta ekstrimalius pojučius. Nesvarbu, ar ypač energingi keturkojai augintiniai, ar sudėtingos situacijos. Dėl integruoto amortizacinio diržo flexi Xtreme yra komfortiškesnis, o X11 juosta užtikrina saugumą bet kokioje situacijoje.

  AMORTIZAtTORIUS: Dėl integruoto amortizatoriaus Xtreme suteikia dar daugiau komforto keturkojui augintiniui kiekvieno pasivaikščiojimo metu.

  X11 JUOSTA: Itin tvirtas diržo audinys, skirtas visoms ekstremalioms apkrovoms.

  PATOGI STABDŽIŲ SISTEMA : Yra momentų, kai pakanka sekundės dalies, kad viskas apverstų aukštyn kojomis. Gerai, kai galite pasikliauti stabdymo sistema, kuri yra ne tik intuityvi, bet ir sustoja per sekundės dalį.

  REGULIUOJAMA RANKENA : Ją turi tik flexi: rankena, kurią galima pritaikyti pagal rankos dydį. Su pirštinėmis ar be jų, visada viską kontroliuoji.

  JUOSTOS IŠTRAUKIMAS: Dėka įtaiso, kuris buvo ištobulintas atlikus nesuskaičiuojamus bandymus, juostą galima ištraukti/ įtraukti neįstrigus.

  PRIEDAI:

  MULTI BOX :Multi Box dėžutė skirta skanėstams ar maišeliams , lengva prijungti prie flexo rankenos . PARDUODAMA ATSKIRAI , KOMPLEKTE NĖRA

  Dydis:

  S: 5m * 20 kg

  M: 5m * 35 kg

  L: 5m * 65 kg