Prekių katalogas

FitPAWS® Circular Product Holder apvalus balansinės spurgos laikiklis

 • FitPAWS® Circular Product Holder apvalus balansinės spurgos laikiklis

  FitPAWS® Circular Product Holder  pripučiamas žiedas, kuris padeda stabilizuoti FitPAWS® produktus

  Gamintojas
  Fitpaws
 • FitPAWS® Circular Product Holder  pripučiamas žiedas, kuris padeda stabilizuoti FitPAWS® Donut, Wobble Boards“, „Giant Rocker Board“ ar „K9FITbone“ . Tai gera mokymo priemonė, jei Jūsų šuo tik pradeda treniruotes su FitPAWS® Donut spurgos formos balansiniu kamuoliu. Galite pradėti dirbti su FitPAWS® Donut Holder pripučiamu žiedu ir kuomet sustiprės šuns raumenys ir jis išmoks kontroliuoti savo balansą, galite pašalinti žiedą ir dėti FitPAWS® Donut kamuolį tiesiai ant grindų.
  Galite naudoti FitPAWS® Circular Product Holder pripučiamą žiedą kaip priemonę, mokant šunį šokinėjimo triukų, Agility šokinėjimo per padangą treniruotei ir įvairiems aerobikos pratimams.

  FitPAWS® Circular Product Holder pripučiamas žiedas tyra svarbi apsaugos priemonė gyvūnų reabilitacijai po operacijos, kuomet yra naudojamas FitPAWS® Donut spurgos formos balansiniu kamuoliu.

  FitPAWS® Circular Product Holder  pripučiamas žiedas lengvai pripūčiamas standartine oro pompa su kūgio formos antgaliu (Į komplektą neįeina). Neperpūskite žiedo. Jis yra tinkamai pripūstas, kuomet palietus yra kietas ir padeda stabilizuoti Donut kamuolį.

  Tinka ne tik FitPAWS® Donut kamuoliui!

  FitPAWS® Circular Product Holder  pripučiamą žiedą galite naudoti ir su FitPAWS® Giant Wobble Board lenta. Šis dėrinys labai tinks didelių ir labai didelių veislių pagrindinių raumenų stiprinimo pratimams. Naudojant FitPAWS® Donut Holder pripučiamą žiedą po FitPAWS® Giant Wobble Board lenta leis jai būti labiau dinamiška. Tai puikus pasirinkimas vyresniems šunims raumenų stiprinimo mokymuose beipasitikėjimo ūgdyme. Ši kombinacija puikiai tiks šunų sportui, šunų reabilitacijai ir kitoms reikmėms.

  FitPAWS® Circular Product Holder   pripučiamą žiedą galite užsisakyti Sled dogs Baltic parduotuvėje Algirdo 37, Vilniuje, www.edog.lt. Tel.pasiteiravimui: 864012815,info@sleddog.lt

  Prekės komplektuojamos ir atvežamos pagal individualius užsakymus.