Prekių katalogas

FITPAWS CanineGym® K9FITbone kaulo formos balansinė pagalvė šunims

 • FITPAWS CanineGym® K9FITbone kaulo formos balansinė pagalvė šunims

  FITPAWS CanineGym® K9FITbone  kaulo pavidalo treniruoklis šunims padės nestabilumo treniruotes papildyti jėgos, ištvermės, kūno suvokimo, pusiausvyros ir lankstumo lavinimo pratimais. 

  Gamintojas
  Fitpaws
 • CanineGym® K9FITbone  kaulo pavidalo treniruoklis šunims padės nestabilumo treniruotes papildyti jėgos, ištvermės, kūno suvokimo, pusiausvyros ir lankstumo lavinimo pratimais. Naujas kaulo formos balansinis diskas yra įdomus ir estetiškas šunims. Tai suapvalintu paviršiumi treniravimo įrankis, kuris atlaiko didelius smūgius.

  CanineGym® K9FITbone  kaulo pavidalo treniruoklis šunims turi neaukštą platformą, tad puikiai tinka tiek mažiems, tiek dideliems šunims. Profesionalios kokybės tvirta PVC medžiaga, sukurta naudoti su šunimis, užtikrina puikių sukibimą ir yra atspari šunų nagams.

  Maži šunys gali stovėti ant kaulo su visomis keturiomis letenomis , o dideliems šunims galima naudoti vieną kaulą priekinėms kojoms ir kitą kaulą užpakalinėms kojoms. K9FITbone ™ kaulo pavidalo treniruoklio šunims nelygus darbinis paviršius stimuliuoja nervus. Pratimų sudėtingumas gali būti koreguojamas, pripučiant ar išleidžiant orą.

  VISO KŪNO KONDICIJAI:

  Kūno pagrindo  ir raumenų stiprinimas
  Pusiausvyros treniruotės
  Didina pasitikėjimą savimi
  Gerina koordinavimą
  Geresnė sąnarių sveikata
  Sukuria stipresnį ryšį
  Sumažina elgesio iššūkius
  Vyresnio amžiaus šunų stiprinimas
  Šuniuko pasitikėjimo stiprinimas
  Puikiai tinka visiems šunims 

  Original: M: 58 cm lgio, 29 cm pločio ir 10 cm aukščio.

  Giant : L: 90 cm ilgis, 40 cm plotis, 18 cm aukštis

  Spalvos:

  Šviesiai mėlyna, Gelsvai žalia, Oranžinė, Violetinė, Purpurinė

  KLIENTUI SIUNČIAMA TUO METU TURIMOS SPALVOS TRENIRUOKLIS.

  L dydžio kaulai siunčiami tik per kurjerių tarnybą.

  K9FITbone ™ kaulo pavidalo treniruoklį šunims galite įsigyti ir išbandyti  Sled dogs Baltic parduotuvėje Algirdo g. 37, Vilniuje, www.edog.lt. Tel.pasiteiravimui: 864012815,info@sleddog.lt