Prekių katalogas

FitPAWS® Balance Discs balansinė pagalvė šunims

 • FitPAWS® Balance Discs balansinė pagalvė šunims

  FitPAWS® Balance Disc balansinis diskas naudojamas svorio reguliavimo pratimams ir balansui lavinti sportiams / darbiniams šunims, gyvūnų reabilitacijai ir terapijai arba tiesiog augintinio fitnesui. 

  Gamintojas
  Fitpaws
 •  FitPAWS® Balance Disc balansinis diskas naudojamas svorio reguliavimo pratimams ir balansui lavinti sportiams / darbiniams šunims, gyvūnų reabilitacijai ir terapijai arba tiesiog augintinio fitnesui.

  Profesionali - patvari- atspari dėvėjimui PVC medžiaga specialiai sukurta darbui su šunimis. Ji garantuoja puikų sukibimą ir yra atspari šuns nagų įbrėžimams.

   FitPAWS® Balance Disc balansinis diskas turi 35.56 cm darbinio paviršiaus ir gali būti naudojamas balanso lavinimo pratimams. FitPAWS® Balance Disc diskas turi du darbinius paviršius: plokščią / lygų ir tekstūrinį paviršių. Balanso išbandymo pratimų sudėtingumą galima lengvai reguliuoti išleidžiant arba pripūčiant orą pompos pagalba (komplekte nėra)


  FitPAWS® Giant Balance Disc balansinis diskas turi 55,88 cm darbinio paviršiaus ir puikiai tinka vidutinių / didelių veislių šunims. FitPAWS® Giant Balance Disc diskas turi du darbinius paviršius: plokščią / lygų ir tekstūrinį paviršių. Balanso išbandymo pratimų sudėtingumą galima lengvai reguliuoti išleidžiant arba pripūčiant orą pompos pagalba (komplekte nėra).

  Norėdami pripūsti oro į Giant Balance Disc diską, naudokite oro pompą su kūgio formos antgaliu . Ant disko šone yra baltas kištukas, kurį reikia ištraukti prieš pūčiant orą. Įkiškite kūgio formos antgalį į skylę , pripūskite ir vėl įkiškite kištuką, kad oras tvirtai laikytųsi viduje.


   FitPAWS® Balance Disc pripūtimas:

  • Pripūčiant mažą FitPAWS® Balance Disc balansinį diską , naudojama pompa su adatiniu antgaliu.
  • Pašalinant orą iš FitPAWS® Balance Disc balansinio diską, reikia nuo pompos nuimti adarą, įstatyti ją į pripūtimo angą ir išleisti norimą oro kiekį.

  FitPAWS® Giant Balance Disc balansinio disko pripūtimas:

  • Pripūtimui naudojamas oro siurblys su kūgio formos antgaliu,
  • Norint pašalinti orą iš Giant Balance Disc, nuimamas baltas kištukas, esantis iš disko šone ir išleidžiamas norimas oro kiekis.  

  Dydis:

  • FitPAWS® Balance Disc S: 36 cm
  • FitPAWS® Giant Balance Disc L: 56 cm