Prekių katalogas

Dog pacer bėgimo takeliai šunims

 • Sukūrėme geriausią šunų bėgimo takelį rinkoje! Kai sukūrėme dogPACER, nesileidome į kompromisus, nusprendėme sukurti geriausią kada nors sukurtą šunų bėgimo takelį ir mums pavyko. Leiskite mums sužavėti jus rezultatais! Galime rinktis iš 2 šunų bėgimo takelių. Būtinai išbandykite dogPACER ir miniPacer!

  Šunų bėgimo takelių pardavimas auga, nes jų žmonės ieško sprendimų, kaip išlaikyti savo augintinius aktyvius ir sveikus. Svarbu, kad šunys išliktų aktyvūs, kad išvengtų sekinančių sveikatos problemų, tokių kaip nutukimas, mialgija, raumenų silpnumas ir kt. Rezultatai nemeluoja. Štai kodėl dogPACER yra geriausiai įvertintas bėgimo takelis, kurį šiandien rasite rinkoje.

  Mūsų dogPACER ir MiniPacer šunų bėgimo takeliai yra patrauklūs ir funkcionalūs. Kokybiška gamyba ir tvirtas dizainas daro dogPACER geriausiu šunų bėgimo takeliu pasaulyje. Pirmas dalykas, kurį pastebėsite apie bėgimo takelius, yra tai, kad jie yra ilgesni už žmogaus bėgimo takelį. Taip yra todėl, kad šuns žingsnis ilgesnis, o kūnas trumpesnis nei žmogaus.

  Svarbiausia saugumas:Inžinierius, padėjęs sukurti bėgimo takelį, suprojektavo valdimo prietaisus žemai ir į šoną, kad šunų prižiūrėtojas galėtų valdyti viską, kol šuo yra ant mašinos. Tokiu būdu šunys gali saugiai išeiti iš mašinos priekio. Tiesiogine prasme mūsų projektavimo komandai vadovavo raketų mokslininkas!

  Mankštinkitės bet kur: dogPACER bėgimo takeliai yra nešiojami, nes yra lengvi, kompaktiški ir gali būti sulankstomi. MiniPacer puikiai tinka viešbučių kambariuose (ypač tiems, kurie dažnai keliauja į šunų parodas), biuruose (profesionalams tai patinka!) ar bute. Taigi jūsų šuo galės mankštintis nepaisant oro ar kitų aplinkybių, kurios paprastai gali apriboti mankštą.

  Įperkamas: Mūsų dogPACER kaina yra tokia, kad būtų prieinama platesniam naminių gyvūnėlių mylėtojų ratui.

  Naudojimo paprastumas: Su dogPACER šunys dresuojami stebėtinai greitai. Skaitmeniniame ekrane pateikiami 3 numatyti pratimų modeliai arba galite pasirinkti tiesiog eiti savo šuns tempu.

  Garantuotas pasitenkinimas: Gaminio garantija yra dveji metai, anglinio plieno rėmo garantija visam gyvenimui.
   

  DOG PACER MINIPACER TREADMILL elektrinis bėgimo takelis mažų veislių šunims

  Dog Pacer MiniPacer Treadmill bėgimo takelis šunims skirtas mažiems ir iki 25 kg sveriantiems šunims, turi patentuotą surinkimo technologiją ir pritaikytas programas.  

  Kaina 810 
  DOGPACER LF 3.1 DOG PACER TREADMILL elektrinis bėgimo takelis vidutinių ir didelių veislių šunims

  DogPACER LF 3.1 Dog Pacer Treadmill bėgimo takelis šunims pagamintas šunims, sveriantiems nuo 1 iki 80 kg, turi daugiau nei 180 cm x 42 cm judantį paviršių, tyliai dirbantį variklį, patentuotą surinkimo technologiją ir pritaikytas programas. 

  Kaina 930 
 • Dog pacer bėgimo takeliai šunims geriausias šunų bėgimo takelis rinkoje