Prekių katalogas

Dexas Slow Feeder Dog Bowl lėto valgymo dubenėlis šunims

 • Dexas Slow Feeder Dog Bowl lėto valgymo dubenėlis šunims

  Dexas Slow Feeder Dog Bowl lėto valgymo dubenėlis šunims sulėtina valgymo procesą ir pagerina virškinimą 

  Gamintojas
  Dexas
 • Gyvūnų "tėvai" ir veterinarai sutaria, kad lėtesnis maitinimas geriausiai tinka augintinio virškinimui. Tačiau kai kurie šuniukai tiesiog nekantrauja, kol „suvalgys“ savo maistą! Kaip sprendimą „Dexas“ sukūrė „Slow Feeder“ sveikatingumo dubenį. Tai silikoninis maisto dubuo su "minkštų spyglių" raštu, kuris sukuria poreikį ieškoti ir ieškoti maisto, sulėtindamas valgymo procesą ir pagerindamas virškinimą. Padaro šunų valgymą smagesnį, stimuliuoja dantenas ir išlaiko švarius dantis!

  • Interaktyvus tiekimo dubuo sulėtina valgymą, kad pagerintų virškinimą
  • Silikoniniai „minkšti spygliai“ sukuria sudėtingesnę aplinką masažuojant ir valant dantis bei dantenas.
  • Lėtesnis valgymas ir tinkamos porcijos padeda išvengti pilvo pūtimo ir šunų nutukimo
  • Neslystantis pagrindas su nuimamu silikoniniu dubenėlio viršumi
  • Galima plauti indaplovėje, be BPA ir ftalatų

  Dexas Slow Feeder Dog Bowl
  Lėtesnis valgymas geriausiai tinka augintinio virškinimui. „Dexas“ sukūrė „Slow Feeder“ sveikatingumo dubenį su silikoniniu maisto dubeniu su „minkštų spyglių“ raštu, kuris sukuria poreikį ieškoti maisto ir jo ieškoti, lėtina valgymo procesą ir padeda virškinti.

  Interaktyvus tiekimo dubuo sulėtina valgymą, kad pagerintų virškinimą
  „Dexas“ lėtoje maitinimo įrangoje silikoniniai „minkšti smaigaliai“ sukuria sudėtingesnę aplinką masažuojant ir valant dantis bei dantenas. Dubuo sukurtas taip, kad būtų skatinamas lėtesnis valgymas ir tinkamos porcijos, kartu padedant išvengti pilvo pūtimo ir šunų nutukimo.

  Maistui saugios medžiagos ir dizainas
  Šis lėtas maisto tiektuvas turi neslidų pagrindą, jame nėra BPA ir ftalatų. Priežiūra ir valymas paprastas: galima plauti indaplovėje!

  Dexas: Inovatyvūs sprendimai nuo 1969 m
  „Dexas“ išdidžiai gamina „Slow Feeder“. „Dexas“ didžiuojasi galėdamas pasiūlyti didelį naminiams gyvūnėliams skirtų gaminių asortimentą, įskaitant „MudBuster“ letenų valiklį, naminių gyvūnėlių žaislus be pavadėlio ir platų sulankstomų maitinimo  dubenėlių, gyvūnų maistosamtelių ir kt. 1969 m. Teksase įkurtas „Dexas“ daugiau nei 50 metų kuria ir gamina geriausius namų apyvokos reikmenis, naminių gyvūnėlių ir biuro reikmenis. 

  Dydis: 6 puodeliai - 1420 ml