Prekių katalogas

Dexas Pooch Pouch lankstus šunų skanėstų / dresavimo maišelis su užsegimu

 • Dexas Pooch Pouch lankstus šunų skanėstų / dresavimo maišelis su užsegimu

  Dexas Pooch Pouch lankstus šunų skanėstų / dresavimo maišelis su užsegimu 

  Gamintojas
  Dexas
 • Dexas Pets Pooch Pouch  maišelis skanėstams idealiai tinka pasivaikščiojimams ir  treniruotėms beiyra  puikus būdas laikyti šuniuko skanėstus keliaujant. Užpakalinėje maišelio dalyje yra segtukas, leidžiantis lengvai prisegti maišelį ant diržo ar juosmens. Dexas Pets Pooch Pouch maišelis skanėstams  pagamintas iš atminties silikono nesitampo ir neišsikraipo. Maišelis atsidaro, kad galėtumėte laikyti skanėstus ir laikyti juos po ranka, tvirtai  laiko skanėstus viduje, kad jie neiškristų. Paprastas valymas: galima plauti indaplovėje!

  • Šis lankstus skanėstų maišelis pagamintas iš atminties silikono, nesitemps ir nepersikreips
  • Pritvirtintas segtukas leidžia laikyti maišelį ant diržo, juosmens ar drabužių, o rankos yra laisvos
  • Puikiai tinka dresuoti šunis ir šuniukus
  • Lengva valyti: galima plauti indaplovėje!

  Dexas Pooch Pouch Lankstus šunų skanėstų / dresavimo skanėstų maišelis su užsegimu
  Prisekite Pooch Pouch ant diržo arba juosmens pasivaikščiojimo ar šunų dresūros metu. Šis silikoninis maišelis leidžia lengvai laikyti skanėstus po ranka, kad sustiprintumėte ir motyvuotumėte.

  Pagaminta iš atminties silikono
  Dexas Pooch Pouch yra naminiams gyvūnėliams skirtas maišelis, pagamintas iš atminties silikono. Tai reiškia, kad jis nesikreips ir neišsitemps, o liesti yra minkštas.

  Dexas: Inovatyvūs sprendimai nuo 1969 m
  Pooch Pouch skanėstų maišelis pagaminas Dexas įmonėje. Dexas didžiuojasi galėdamas pasiūlyti didelį naminiams gyvūnėliams skirtų gaminių asortimentą, įskaitant „MudBuster“ letenų valiklį, naminių gyvūnėlių žaislus ir platų sulankstomų dubenėlių dubenėlių, gyvūnų maisto samtelių ir kt.

  1969 m. Teksase įkurtas „Dexas“ daugiau nei 50 metų kuria ir gamina geriausius namų apyvokos reikmenis, naminių gyvūnėlių ir biuro reikmenis. 

  Dydis: 7,9 x12x7,9 cm

  Spalvos: šviesiai pilka ir mėlyna