Prekių katalogas

BACHUS TEETHS&GUMS 60 tab papildai šunų ir kačių dantims

 • BACHUS TEETHS&GUMS 60 tab papildai šunų ir kačių dantims

  Bachus Teeths&Gums papildai šunims ir katėms: stabdo dantų akmenų formavimąsi ir padeda sustiprinti dantis ir dantenas .

  Geriausias iki 2024-02 pabaigos.

  Gamintojas
  BACHUS
 • Kiekvieną kartą augintiniui ėdant ant dantų susiformuoja lipnios apnašos. Apnašoms reaguojant su druskomis, natūraliai esančiomis augintinio seilėse, apnašos pradeda kietėti ir virsta akmenimis. Akmenys gali sukelti augintiniui periodontitą: dantenos pasidaro skausmingos, prasideda jų uždegimas, infekcija ir gresia dantų praradimas.

  BACHUS Teeth&Gums sukurtas taip, kad padėtų išvengti apnašų ir akmenų formavimosi bei nepageidaujamų bakterijų dauginimosi augintinio burnos ertmėje, apsaugant dantis bei dantenas ir palaikant normalų burnos kvapą.

  KOMPLEKSINĖS SUDĖTIES PAŠARO PAPILDAS:
  • padeda sumažinti dantų apnašų susidarymo riziką
  • padeda tirpinti esamas apnašas
  • gali padėti, esant dantenų uždegimui
  • padeda stiprinti dantis ir dantenas

  Pašaro papildas BACHUS Teeth&Gums - tai stiprios koncentracijos augalinių ekstraktų, propolio ir būtiniausių vitaminų kompeksas, padedantis palaikyti augintinio burnos ertmės švarą ir gaivų burnos kvapą. Sudėtyje yra rudųjų jūros dumblių (Ascophyllum Nodosum) - natūralios medžiagos, skirtos kovoti su dantų apnašomis ir kontroliuoti burnos ertmės mikrobiomą.

  Efektyvi sudėtis: stiprios koncentracijos augalinių ekstraktų ir būtiniausių vitaminų derinys, padedantis palaikyti augintinio burnos ertmę ir gaivų kvapą.

  Rudadumblių (Ascophyllum nodosum) ekstraktas, propolis, kininio arbatmedžio (Camellia sinensis) lapų ekstraktas, vitaminas C, vitaminas D3, vitaminas E, selenas, cinkas.

  Kaip BACHUS Teeths&Gums sudėtinės dalys gali padėti augintinio dantims ir dantenoms?

  MAŽINA DANTŲ APNAŠAS
  Rudadumbliai (Ascophylum Nodosum) - natūrali medžiaga, gaunama iš jūros dumblių, veikianti prieš augintinio dantų apnašų ir akmenų susidarymą. Rudadubliai žinomi kaip veiksmingai mažinantys bakterijų kiekį burnos ertmėje, padedantys naikinti nemalonų burnos kvapą. Kramtant rudadumblius, išsiskiria medžiagos, suteikiančios seilėms minkštinančių savybių, dantų apnašos tirpdomos, mažėja naujų apnašų susidarymo rizika. Jūros dumblių sudėtyje yra svarbių vitaminų, mineralų ir mikroelementų, kurie kartu su juose randamu jodu yra labai naudingi bendrai gyvūno sveikatai.

  GALI PADĖTI, ESANT UŽDEGIMUI
  Bičių pikis (propolis) žinomas kaip turintis baktericidinių, bakteriostatinių, dezodoruojančių savybių. Naudojant išoriškai, pikis padeda dezinfekuoti žaizdas, mažinti skausmą. Vartojamas per burną bičių pikis gali padėti sumažinti dantenų uždegimą bei prisidėti prie augintinio imuninės sistemos stiprinimo.

  VEIKIA KAIP ANTIOKSIDANTAS
  Žalioji arbata (Camellia sinensis) - natūralus antioksidantas, mažinantis oksidacinio streso poveikį, skatinantis ląstelių atsinaujinimą, tokiu būdu galintis padėti gyti žaizdelėms augintinio burnos ertmėje.
  Vitaminas E, selenas - antioksidantai, galintys padėti stabdyti oksidacijos procesus, lėtinti ląstelių senėjimą.

  PADEDA STIPRINTI DANTIS IR DANTENAS
  Vitaminas D stimuliuoja augintinio dantų ir kaulų mineralizaciją, aktyviai dalyvauja kaulinių audinių medžiagų apykaitoje. Jis taip pat stiprina imunitetą.
  Vitaminas C teigiamai veikia dantenas, suteikia tvirtumo odai, elastingumo kraujo indų sienelėms ir ląstelių membranoms. Šis vitaminas- antioksidantas - apsaugo ląsteles nuo kenksmingo aplinkos poveikio, stiprina augintinio imuninę sistemą.

  Tabletę galima perlaužti per pusę, sutrinti.
  Pašaro papildą rekomenduojame vartoti mažiausiai 2 mėnesius arba kol bus pasiektas norimas rezultatas.

  BACHUStasteJūsų augintiniui patiks BACHUS Teeth&Gums, jis prašys jo daugiau. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės

  Pakuotė: 60 tablečių

  Pagaminta Šveicarijoje