WildWash FLEA AND BUG REPELLENT FOR DOGS AND HORSES natūrali priemonė nuo erkių, blusų, uodų ir kt.

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 2050
  Į krepšelį 

  WildWash FLEA AND BUG REPELLENT FOR DOGS AND HORSES natūrali priemonė nuo erkių, blusų, uodų ir kitų vabždžių su su levandomis ir pipirmėtėmis 

  Gamintojas
  WILDWASH
 • WildWash FLEA AND BUG REPELLENT FOR DOGS AND HORSES  priemonėms nuo blusų ir vabzdžių šunims ir arkliams pasirinkti ingredientai iš keturių žemynų, kurie buvo atrinkti kaip veiksmingiausi vabzdžius atbaidantys augaliniai preparatai savo kilmės šalyje. Sujungdama juos kartu, WildWash sukūrė veiksmingą natūralų blusų ir vabzdžių repelentą šunims ir arkliams. Revoliuciniame augalų ir žolelių mišinyje naudojami ingredientai, tokie kaip levandos ir pipirmėtės, kurie kartu padeda atbaidyti blusas, muses ir erkes.

  „WildWash“ profesionalūs plaukų priežiūros meistrai myli  augintinius ir mūsų planetą. Štai kodėl  panaudojo  savo 15 metų tyrimų  patirtį, kuriant natūralių ,pH subalansuotų naminių gyvūnėlių priežiūros produktų asortimentą, kurie yra nepaprastai veiksmingi ir malonūs mūsų augintinių odai ir kailiui.
  WildWash  natūralūs produktai kasdien naudojami visų veislių šunims ir katėms ir duoda neįtikėtinų rezultatų. Visame pasaulyje kirpėjai, veterinarai ir gyvūnų savininkai pasitiki WildWash produktais.

  Visuose natūraliuose WildWash produktuose nėra parabenų, ftalatų, fosfatų, naftos chemijos produktų, sulfatų, palmių aliejaus ir PEG. Naudojami 100% gryni eteriniai aliejai. Gamintojas garantuoja, kad jokie  produktai ir jo sudėtyje esančios sudedamosios dalys nėra bandomi su gyvūnais. Visi WildWash gaminiai pagaminti Anglijoje.

  WildWash gaminiai pažymėti tarptautiniu „Cruelty Free Leaping Bunny“ logotipu ir etikos akreditacija.

  Kiekis:  300 ml

  NAUDOJIMO INSTRUKCIJOS
  Laisvai tepkite ant odos ir kailio, kad atbaidytų blusas, muses, erkes, erkes ir uodus. Naudokite tiek dažnai, kiek reikia. Vengti patekimo į akis.

  INGRIDIENTAI
  Vanduo, 
  polisorbatas 20,
  Urtica Dioica (dilgėlių) žolelių ekstraktas,
  Equisetum Arvense (arklio uodegos) žolelių ekstraktas,
  *Cymbopogon Flexuosus (citrinžolių) lapų aliejus,
  * Citrusinių citrinų (citrinų) žievelių aliejus,
  *Mentha Piperita (pipirmėčių) lapų aliejus,
  *Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) lapų aliejus,
  *Cananga Odorata (ylang ylang) gėlių aliejus,
  *Lavandula Angustifolia (levandų) gėlių aliejus,
  hidroksiacetofenonas,
  benzilo alkoholis,
  ** Limonenas,
  ** Linalool,
  **Geraniolis,
  ** Citrina,
  ** benzilo benzoatas,
  **Citronellolis,
  **Eugenolis,
  **Izoeugenolis,
  ** Farnesolis,
  ** Benzilo salicilatas.

  *Natūralūs eteriniai aliejai
  **Galimi alergenai