Prekių katalogas

Paltukai ir kombinezonai šunims

 • Ar reikalingas paltukai šunims? Tai priklauso nuo šuns veislės, amžiaus jo sveikatos būklės, kailio struktūros, gyvenimo būdo bei ora sąlygų.
  Šunims, gyvenantiems lauko voljeruose ir turintiems poplaukį, paltukai nereikalingi, nes jie puikiai prisitaiko net prie atšiaurių oro sąlygų. Nebūtini jiems ir apsiaustai nuo lietaus, nes šunų kailis turi apsauginį sluoksnį, kuris neleidžia jam peršlapti.

  Tačiau vis daugiau šunų tampa neatskiriama mūsų šeimos dalimi , tad gyvena butuose, namuose kartu su šeimininkais. Jie pripranta prie švelnių gyvenimo sąlygų ir sunkiai prisitaiko staigiai joms pasikeitus. Pakitus oro temperatūrai nuo +20 C ( viduje) iki -10-15 C (lauke) šuns organizmas nespėja tinkamai sureaguoti į tokį didelį temperatūrų skirtumą ir šuo gali peršalti bei susirgti. O ką kalbėti apie trumpo kailio, poplaukio neturinčius šunis. Šiais atvejais paltukas yra būtinas.

  Paltukai yra būtini ir sportuojantiems šunims, kad apsaugoti juos nuo peršalimo po didelio fizinio krūvio.
  Mes rekomenduojame tik patikimų gamintojų pagamintus paltukus, kurie puikiai tinka mūsų oro sąlygomis, jų konstrukcija yra patogi šuniui, nevaržo jo judesių, apsaugo pagrindinius kojų sąnarius, neperšlampa ir maloniai šildo.  

  Purvo vonias mėgstančiam šuniui likti švariam ir nepalikti purvo pėdsakų automobilyje, padės purvą ir drėgmę sugeriantys apsiaustai.
  Žiemos metu ilgo kailio šunims pravartu turėti kombinezonus, apsaugančius kailį nuo sniego bei prilipusių ledo gabaliukų, kurie jautresnėse kūno dalyse (pažastys, papilvė) gali pažeisti šuns odą. 

  NON - STOP PROTECTOR T-SHIRT marškinėliai šunims

  Non - stop PROTECTOR T-SHIRT marškinėliai šunims, kuriems reikalinga papildoma apsauga, kad galėtų išsaugoti kailį ir išvengti trinties nuo petnešų 

  Kaina 2415
  3450 Sutaupykite 1035
  NON-STOP ALPHA PRO JACKET šiltas paltukas šunims

  Non-stop Alpha Pro Jacket paltukas šunims skirtas išlaikyti šunį šiltai bet kokiu orus skirtas išlaikyti šunį šiltai bet kokiu oru 

  Kaina 45 
  75  Sutaupykite 30 
  Non-stop GLACIER JACKET 2.0 šiltas paltukas šunims skirta nevaržomam judėjimui

  Non-stop GLACIER JACKET 2.0 lengvas ir funkcionalus šiltas paltukas šunims , skirtas nevaržomam judėjimui 

  Kaina 9990
  NON-STOP GLACIER JACKET šilta striukė, paltukas šunims

  Non-Stop GLACIER JACKET lengva ir funkcionali šilta striukė šunims, leidžianti lengvai judėti. 

  Kaina 5530
  79  Sutaupykite 2370
  NON-STOP PROTECTOR SNOW apsauginis kombinzonas šunims

  Non-stop Protector Snow apsauginis kombinezonas šunims pilnai apdengia kūną ir yra pagamintas iš plono ir elastingo audinio 

  Kaina 5247
  7495 Sutaupykite 2248
  Ruffwear DIRTBAG™ DOG DRYING TOWEL purvą sugeriantis paltukas šunims

  Ruffwear DIRTBAG™ DOG DRYING TOWEL purvą ir dėgmę sugeriantis paltukas šunims, skirtas šunų džiovinimui ir automobilio bei namų apsaugai 

  Kaina 13490
  Ruffwear UNDERCOAT™ DOG WATER JACKET atsparus vandeniui paltukas šunims

  Ruffwear UNDERCOAT™ DOG WATER JACKET  paltukas šunims su vandeniui atsparia izoliacija 

  Kaina 10990
 • Aukščiausios kokybės paltukai  ir kombinezonai šunims

 • Prenumeruok mūsų naujienlaiškį

  Informacija