PAWISE CAT BRAIN TEASER žaislas katėms

 • Kraunamos nuotraukos

  PAWISE CAT BRAIN TEASER maisto dozatorius yra puikus linksmas kačių žaislas 

  Gamintojas
  PAWISE
 • AWISE CAT BRAIN TEASER maisto dozatorius yra puikus linksmas kačių žaislas. Jis leidžia katėms pamatyti, užuosti, išgirsti ir surasti maistą žaislo viduje ir sukelti jūsų augintinių susidomėjimą ir apetitą! Jei katė nori valgyti žaisle esantį maistą, pirmiausiai turi išsiaiškinti, kaip jį gauti. Šiame procese jie taps protingesni. Lėtas maisto padavimas kontroliuoja kačių maitinimo greitį, riboja maisto kiekį, gerina virškinimą ir efektyviai palaiko sveiką fizinį krūvį. Šis žaislas sulėtina maitinimąsi, palengvindamas virškinimą ir sumažina pilvo pūtimą. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas - jis pagerina jūsų augintinių IQ, sumažina nerimą keliančią nuotaiką ir kontroliuoja mitybą. Puikus ir unikalus dizainas skatina jūsų augintinius jį mylėti ir žaisti su juo, skatina augintinių protinę stimuliaciją, smalsumą ir fiziškai aktyvias linksmybes.

  • Viršutinė dalis permatoma, matosi skanėstai ar maistas.
  • Jo viduje yra spiralinė struktūra, todėl skanėstai lėtai ja sukasi
  • Natūralios paukščių plunksnos skatina medžioklės instinktą, pritraukia dėmesį ir ilgalaikį žaidimą
  • 5,5 cm skersmens, plunksnos 10–12 cm ilgio.
  • Apatinėje dalyje dangtelis uždarymui
  • Jei pageidaujate, žaislas gali būti visiškai uždarytas, kad skanėstai neiškristų

  SVORIO KONTROLĖ -Šis kačių žaislas - dozatorius paskirsto mažesnes maisto dalis per dieną, o tai padeda kontroliuoti katės svorį
  AKTYVI VEIKLA - Šis katės žaislas - dozatorius derina aktyvią veiklą su maitinimu, kad jūsų katė turėtų dirbti maistui
  UŽTIKRINTI PROBLEMOS ELGESĮ - kačių žaislas - dozatorius gali pagerinti elgesio problemas, susijusias su nuoboduliu, pavyzdžiui, per didelis miauksėjimas, drąskymas ar agresija.
  REGULIUOJAMAS- Tiesiog sureguliuokite skylės dydį, atsižvelgdami į užpildo dydį, atsižvelgdami į tai ar norite, kad katė lengvai ar sunkiai gautų maistą.
  100% visiškai naujoviškas ir aukštos kokybės! Lengva ir smagu naudoti!

  Į komplektą įeina: Interaktyvus žaislas
  * 1 pastaba: nepridėkite maisto produktų, kurių skersmuo yra didesnis nei 10 mm. Įspėjimas - tai prižiūrimas žaislinis žaislas, skirtas jums ir jūsų augintiniui, kad galėtumėte kartu mėgautis. Prižiūrėkite savo augintinį žaisdami. Nepalikite žaislo be priežiūros su gyvūnais, kurie kramto žaislus. Jei produktas sugadinamas, nedelsdami išmeskite jį. augintinis.Tai nėra vaikų žaislas