Prekių katalogas

Nylabone Femur EXTREME itin patvarus žaislas šunims kramtymui

 • Nylabone Femur EXTREME itin patvarus žaislas šunims kramtymui

  Nylabone Femur EXTREME itin patvarus žaislas šunims kramtymui jautienos skonio

  Gamintojas
  Nylabones
 • Jūsų šuo turi tiek energijos, kad sėkmingai sunaikina bet kokį žaislą? Padovanokite jam patvarų EXTREME jautienos skonio kramtomąjį kaulą, kurį rekomenduoja veterinarai!

  Nylabone Femur EXTREME  šlaunikaulio pavidalo žaislas šunims yra pagamintas iš patvaraus nailono, saugaus dantims ir  kuriuo jūsų augintinis bus užimtas valandų valandas. Nylabone Femur EXTREME  kaulas išvalys  šuns dantis ir masažuos dantenas, užtikrindamas jų sveikatą ir higieną. Žaislas padeda patenkinti natūralų poreikį kramtyti, tuo pačiu įtraukia šunį taip, kad apsaugo jūsų daiktus, ypač šunų mėgstamus batus:) Žaislas tiek sudomins  jūsų šunį, kad jis puikiausiai žais vienas , o jūs turėsite laiko  išgerti geros kavos ar kitų nedidelių malonumų.

  Jautienos skonio Nylabone EXTREME šlaunikaulis nesuskils net spaudžiant stipriausiems žandikauliams, tačiau atminkite, kad joks žaislas nėra nesunaikinamas, o dėl intensyvaus žaidimo gali atsirasti naudojimo pėdsakų, tokių kaip aiškios dantų žymės.

  Šis itin stiprus natūralaus kaulo pavidalo žaislas sukurtas taip, kad jūsų šuo galėtų lengvai suimti jį dantimis ir laikyti letenomis.

  M dydžio EXTREME šlaunikaulis puikiai tinka vidutiniams šunims, sveriantiems iki 16 kg.

  XL dydžio EXTREME šlaunikaulis puikiai tinka dideliems šunims, sveriantiems daugiau nei 23 kg.

  Nustokite nerimauti dėl sugadintų baldų, pagalvių ir batų – įsigykite savo šuniui Nylabone EXTREME šlaunikaulio formos kramtomą žaislą ir užsitikrinkite ramybę nuo visur esančios destruktyvios jėgos! 

  Šuns žaislo Nylabone Femur EXTREME charakteristikos:
  M dydis: 
  Šuns svoris: iki 16 kg
  Produkto svoris: 0,15 kg
  Gaminio dydis: 13cm x 4,5cm
  Spalva: tamsiai ruda/kreminė
  Medžiaga: tvirtas nailonas
  Skonis: jautiena

  Dydis: XL
  Šuns svoris: virš 23 kg
  Produkto svoris: 0,26 kg
  Gaminio dydis: 20cm x 6cm
  Spalva: tamsiai ruda/kreminė
  Medžiaga: tvirtas nailonas
  Skonis: jautiena

  Patarimas:
  Ar jūsų šuo sunaikina viską savo kelyje? Padovanokite jam žaislą iš itin patvarios medžiagos ! Tinkamas kietumo laipsnis veiksmingai užims  šunį ir atgrasys jį nuo žaidimo su kitais objektais.