LEUCHTIE® Plus plain šviečiantis antkaklis šunims

 • Kraunamos nuotraukos

  LEUCHTIE® Plus šunų šviečiantis antkaklis  ypač ekonomiškas: ypatingai ilgas degimo laikas - apytiksliai. 100 valandų 

  Gamintojas
  LEUCHTIE®
 • LEUCHTIE® Plus šunų šviečiantis antkaklis ypač ekonomiškas: ypatingai ilgas degimo laikas - apytiksliai. 100 valandų  
  • Veikia su nebrangiomis AAA tipo baterijomis
  • Rekomenduojama kiekvienam vartotojui
  • 100 % atsparus vandeniui
  • Rankų darbo Vokietijoje 
  • 5 metų garantija 

  Privalumai:
  Lengvas valdymas: Tiesiog uždėkite  LEUCHTIE antkaklį per šuns galvą: jis automatiškai įsijungia, jei akumuliatorius yra nukreiptas žemyn. Jei akumuliatorius yra nukreiptas į viršų, jis išsijungs maždaug po maždaug 1 minutės.

  Ypač mažos eksploatavimo išlaidos: Tik 1 baterijų rinkinys visai žiemai!  Parduodamos AAA šarminės baterijos garantuoja itin mažas baterijos sąnaudas, apytiksliai 1 centas per valandą. LEUCHTIE Plus antkaklis  yra puiki alternatyva įkraunamiems LED šunų antkakliams.

  Itin ilgas degimo laikas: Neturite jaudintis dėl energijos tiekimo daugelį mėnesių. Po maždaug 100 valandų paprastai ir greitai pakeiskite baterijas - ir  LEUCHTIE antkaklis  vėl bus paruoštas naudojimui  dar daugeliui mėnesių.

  Nepaprastai šviesus iš visų pusių: Dėl labai ryškių ir rankomis sumontuotų šviesos diodų jūsų šuo bus matomas iš visų pusių, garantuojant didžiausią įmanomą šunų ir žmonių saugumą.

  100 % atsparus vandeniui: Galima plaukti ir nardyti.

  Patvarus ir patikimas:  LEUCHTIE  ženklas reiškia aukščiausią kokybę: itin tvirtas, visiškai patikimas ir nuo 2003 m. naudojamas visame pasaulyje.

  Apsauga nuo pametimo: Pridedama  tvirtinimo kilpa, pritvirtinimui prie antkaklio ar pakinktų, neleidžia LEUCHTIE pasimesti.

  Ryškios ryškios spalvos: Dėl įvairių spalvų ir spalvų derinių šunys yra aiškiai matomi dideliais atstumais ir gali būti lengvai atskirti tamsoje.

  PAGAMINTA VOKIETIJOJE: Nuo 2003 m.  LEUCHTIE antkakliai gaminami įmonėje, esančioje Veidene / Bavarijoje.

  Tvarumas:  LEUCHTIE nėra vienkartinis daiktas: Sugedimo atveju  suteikiama  patikimą pagalba, remonto paslaugos ir  atsarginės dalys. 

  Tinkamo LEUCHTIE  antkaklio dydžio pasirinkimas jūsų šuniui:
  Antkaklis uždėtamas per  šuns galvą kaip uždaras žiedas ir automatiškai įsijungs bei išsijungs. Todėl, norėdami pasirinkti tinkamą dydį, turite išmatuoti šuns galvos apimtį, o ne kaklą (išimtis žr. 3 punkte).

  1. Lanksčią matavimo juostą uždėkite ant plačiausios šuns galvos dalies, tiesiai prieš ausis. Jei neturite matavimo juostos, naudokite virvelę, kurią galite naudoti aplink galvą, tada išmatuokite liniuote. Prašome stipriai prispausti rie galvos..
  2. Iš pateikto sąrašo pasirinkite LEUCHTIE antkaklio dydį, artimiausią šiam matavimui. Jei matas tarp  dviejų  dydžių, pageidautina pasirinkti mažesnį dydį.
  3. Jei jūsų šuo turi didesnę kaklo nei galvos apimtį, pvz. dėl tankaus, ilgaplaukio kailio ant kaklo (Australijos aviganis, kolis, Niufaundlendas ir kt.),  išmatuokite kaklo apimtį kaip papildomą dydį toje vietoje,  kuriame turi būti LEUCHTIE antkaklis , ir rinkdamiesi dydį labiau orientuokitės į tai.


  LEUCHTIE Plus antkaklių dydžiai:
  35 / 37,5 / 40 / 42,5 / 45 / 47,5 / 50 / 52,5 / 55 / 57,5 ​​/ 60 / 62,5 / 65 / 67,5 / 70

  Mažesniems nei 35 dydžiams pasirinkite LEUCHTIE Mini antkaklį

  Kiekvieno LEUCHTIE  antkaklio ryškumas priklauso ir nuo modelio ir nuo LED spalvos. Modelio viduje skirtingų spalvų ryškumas skiriasi. Todėl atrankai, be asmeninio skonio, svarbūs ir atitinkami LEUCHTIE reikalavimai, pvz.  kiek ilgas ir tamsus kailis ant kaklo arba kaip toli šuo. Šios spalvos dažniausiai laikomos ryškiausiomis:

  • žalia skaidriame vamzdyje (ypač ryškus)
  • turkio 
  • balta
  • levandos
  • eglės žalia
  • mėlyna skaidriame vamzdyje 
  • ledo mėlyna

  Jei šuo paprastai yra šalia jūsų ir turi trumpą kailį ant kaklo, rekomenduojamos šiek tiek mažesnio ryškumo spalvos, pavyzdžiui, saulėlydžio oranžinė, saulėta geltona arba karštai rožinė.
  Atminkite, kad dėl techninių sprendimų ne kiekviename modelyje yra visos LED spalvos. 

  Siekdami suteikti jums geriausią įmanomą pagalbą renkantis spalvą,  dedame visas pastangas, kad visose nuotraukose ir iliustracijose parodytos spalvos atitiktų originalą. Tačiau prašome jūsų suprasti, kad jos gali,  priklausomai nuo ekrano ir galimų nustatymų, skirtis nuo originalių spalvų.